RSS
20 Жовтень
     
 
Архів
10.12.2008 р. у НБУ відбувся семінар “Ресайклінг-машини: банкомати та електронні касири. Сучасні рішення для оптимізації роздрібного банківського бізнесу”

Проведення цього семінару обумовлене, у першу чергу,  тим, що останнім часом все більшого поширення у всьому світі, у т.ч. і в Україні  набуває створення банками зон самообслуговування, які, як правило,  працюють у режимі 24/7. У таких зонах встановлюються банкомати, електронні касири, інформаційно - транзакційні кіоски  та інше банківське обладнання, яке дозволяє клієнтам банку  оплатити рахунки, здійснити часткове чи повне погашення кредиту,  зняти готівку з карткового рахунку чи поповнити його,  придбати ваучер для надання послуг, здійснити переказ коштів  та  виконати інші банківські трансакції, які не потребують безпосередньої участі банківських працівників.     

В Україні вже з’явилися  так звані банківські ресайклінг-машини – банкомати та електронні касири, головною особливістю яких є  можливість  повторної видачі прийнятої  готівки. Такі електронні касири дозволяють банкам об‘єднати функції операціоністів та касирів (пристрої забезпечують також безпечне зберігання коштів протягом доби), покращити обслуговування клієнтів, знизити операційні витрати, розміщувати відділення банків у незвичних місцях, наприклад, безпосередньо у супермаркетах (відпадає потреба у касовому вузлі) тощо.

За додатковою інформацією  можна звертатися до компанії  “УЛІСС” (www.ulysses.kiev.ua, 044.2863200, tselov@ulysses.kiev.ua) – офіційного дистриб‘ютора компанії Talaris (колишня De la Rue)  - світового лідера у виробництві ресайклінгових  банківських машин.

 

 

Пошук
НОВИНИ