RSS
23 Лютий
     
 
Архів
Щодо журналу Університету банківської справи НБУ "Золоті резерви"

Шановні банкіри!

Вперше на ринку преси України з’явилось корпоративне видання Університету банківської справи НБУ. Ще задумуючи його, ми планували, що він має стати цікавим не лише усій команді нашого Університету, але й тим, з ким ми дуже тісно працюємо, –  банкірам.

Відтак, метою журналу є інформування читачів про головні події, що відбуваються у банківській сфері та висвітлення діяльності навчального закладу НБУ. У журналі представлено аналітику, огляд головних подій та тенденцій на банківському та фінансовому ринках,  коментарі та прогнози фахівців банківської сфери, практичні поради для майбутніх та дійсних банкірів. Оскільки журнал є виданням УБС НБУ, у ньому також подано аналітичні статті на освітню тему, представлено експертні думки освітян з приводу успішного реформування вищих навчальних закладів.

Видання у рубриках „Неформат” та „Стиль життя” привідкриває „завісу” приватного життя та особистості відомих банкірів, а у рубриці „Наші кумири” своєю життєвою філософією діляться культові особистості України.

Цікавою у журналі є рубрика „Постаті”, де можна прочитати невідомі сторінки життєвих хронік українських фінансистів, підприємців, банкірів, що творили у минулому та варті наслідування сучасності.

Концепцію видання вдало відображає назва журналу та слоган: „Золотий резерв. Інтелект – найцінніший скарб держави”. Адже в УБС переконані, що освічені, глибоко мислячі, ініціативні українці – це найдорожче надбання нації, запорука її благополуччя та розквіту.
 
Журнал повноколірний, 44 сторінки, виходить 1 раз на квартал.
Передплатний індекс – 99425. Ціна передплати на друге півріччя - 21, 54 грн.

Ми хочемо запросити Вас до тісної співпраці на сторінках нашого «Золотого резерву».

Чим ми можемо бути Вам цікавими?

- На сторінках журналу Ви можете не просто почерпнути цікаву аналітику на банківську та фінансову тему, але й дізнатись про ідеї, інноваційні пропозиції, прогнози та дослідження наших науковців;
- Ви маєте можливість висловити думку з приводу тих чи інших економічних подій;
 - Пригледіти особливо успішних студентів УБС НБУ як майбутніх своїх працівників;
- Журнал має нагоду стати корпоративним для банкірів, адже тільки у ньому ми розкриватимемо особистості банкірів, стиль їх життя;
- Тут публікуватимуться інтерв’ю з культовими особистостями, а відтак рубрика  „Наші кумири” – робить журнал і відпочинковим;
- Багато заходів Університет проводить разом з банкірами, і саме про це теж йтиметься на сторінках видання;
- Оскільки читачами нашого видання є більше 5000 студентів та викладачів УБС НБУ по цілій Україні (Київ, Львів, Харків, Черкаси), Вам вигідно розміщувати у нас рекламу, наприклад про кредити на навчання, молодіжне житло, побутові кредити, депозитні програми, а також оголошення про акції, вакансії і т.д.
- Розміщення іміджевих інтерв’ю.

 Ми запрошуємо Вас передплатити наше видання. Поштовий індекс 99425. Сума передплати на друге півріччя – 21, 54 коп.

Щодо співпраці звертайтесь у відділ прес-служби УБС НБУ
Керівник Наталія Кузьма
Конт.тел. 8 067 672 61 28

Пошук
НОВИНИ