RSS
23 Лютий
     
 
Архів
З 27 серпя по 6 вересня 59-а Міжнародна Банківська Літня Школа (Австралія, Мельбурн)

59-а Міжнародна Банківська Літня Школа (МБЛШ) - це 10-денна якісна  інтенсивна освітня програма, орієнтована на посадових осіб банківського та фінансового сектора  з викоким потенціалом у цілому світі.  Цього року МБЛШ проводиться у Австралії Мельбурну з 27 серпя по  6 вересня. Очікується участь близько 130 учасників.
Учасники навчаються  у процесі здійснення контактів один з одним  та з  визначними фахівцями банківського і фінансового світу та  навчальних закладів. Забезпечення розуміння проблем, які виникають у банківській справі та  фінансах, здійснюється шляхом проведення брифінгів  / презентацій  та  шляхом  обміну ідеями думками   між учасниками,    що розширює їх знання.
Наразі МБЛШ зосередить увагу на "Побудові  підтримки  зростання -  стратегії для  у спіху". Це забезпечить учасників різноманітними ключовими навичками,  що необхідні  для  більш глибокого розуміння проблем, з якими стикаються  топ-менеджери. Програма  охоплює такі теми, як, зокрема,   підтримка   прийняття рішень, глобальні тенденції, стратегія, управління,  ризики  та регулювання,  забезпечення кредитів, боротьба з відмиванням грошей, банківські бізнес-моделі, організаційна культура, лідерство, підготовка персоналу, маркетинг та брендинг. Також включається 2-денний семінар, який проводиться Університетом INSEAD, Франція.
Попередній список учасників з вказанням назви посади, організації та країни, доступний на веб-вузлі.
Програма / критерії / реєстраційні деталі  дивіться на  www.ibss2006.com

Tel 61 3 9613 0981 (Dir)
Fax 61 3 9613 0900
Website ibss2006.com
Website finsia.edu.au
 

 

Пошук
НОВИНИ