RSS
23 Лютий
     
 
Архів
Дводенний семінар “Реорганізація банків: правові та фінансові аспекти”

Як відомо, відповідно до ст. 6 Закону України «Про банки і банківську діяльність» з 04.10.2009 акціонерні комерційні банки зможуть існувати виключно у формі відкритого акціонерного товариства. Крім того, постійно підвищуються нормативні вимоги до розміру статутного капіталу комерційних банків. Ці обставини привертають особливу увагу менеджерів та юристів, що працюють у банківському секторі економіки, до реорганізаційних процедур, адже саме злиття, приєднання та перетворення є оптимальними шляхами виконання зазначених вимог чинного законодавства.
Також не є секретом, що реорганізаційні процедури – досить складні та нечітко врегульовані чинним законодавством України, що призводить до численних конфліктів під час реорганізації компаній. Усе це робить надзвичайно актуальним проведення певних професійних заходів, спрямованих на детальне вивчення та уточнення порядку виконання реорганізаційних процедур.

Відповідаючи на численні запити наших клієнтів, Центром корпоративного управління МІБ за участі Асоціації українських банків підготовлено дводенний семінар
«Реорганізація банків: правові та фінансові аспекти»
(24 – 25 червня 2008 р.),
присвячений детальному розгляду юридичних та фінансових аспектів реорганізаційних процедур банків.

Учасники семінару отримають:
1. Найповнішу інформацію щодо юридичних та фінансових аспектів кожної з реорганізаційних процедур (злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення)
2. Практичні поради досвідчених фахівців щодо можливостей практичного застосування реорганізаційних процедур
3. Важливу інформацію щодо вимог ДКЦПФР до здійснення реорганізаційних процедур від керівника підрозділу, який безпосередньо здійснює нагляд за дотриманням законодавства у зазначеній роботі
4. Пакет матеріалів, який окрім підборки нормативних актів містить методичні рекомендації та зразки основних документів, що складаються під час здійснення реорганізаційних процедур, зокрема, договір про злиття, розподільчий акт, пояснення щодо формули обміну акцій тощо.

Місце проведення семінару – м. Київ, вул. Дегтярівська, 51, Міжнародний інститут бізнесу.
Попередня програма семінару розміщена на сайті http://iib.com.ua/actionopen.asp?cid=525&act=588
            Вартість семінару – 2900,00 грн. (включаючи ПДВ).

До вартості семінару входить: навчання, пакет матеріалів, обіди та кава-брейки під час семінару.

З питаннями Ви можете звертатись до Інни Науменко - тел.(044)22-88-759(прямий), 456-37-00 (внут. номер – 132), e-mail: cg@iib.com.ua або Inna.Naumenko@iib.com.ua.

 

 

 

Пошук
НОВИНИ