RSS
17 Лютий
     
 
OTP Bank пропонує нову послугу – іпотечний кредит на купівлю земельної ділянки для фізичних осіб

 OTP Bank пропонує нову послугу – іпотечний кредит на купівлю земельної ділянки для фізичних осіб.

Кредит надається в національній валюті, доларах США, євро та швейцарських франках. Його максимальний розмір становить 250 тис. дол. (або еквівалент в іншій валюті).

Забезпеченням по кредиту виступає земельна ділянка, що придбається. У якості додаткової застави може використовуватися будь-яка житлова нерухомість.

Якщо в іпотеку оформлюється лише земельна ділянка, що придбається, то початковий внесок клієнта становить 20% від її вартості. Разом з тим, позичальник має можливість купити земельну ділянку й без початкового внеску за умови оформлення в іпотеку додаткової нерухомості.

Максимальний термін кредитування – 20 років, що дозволяє клієнту уникнути високих кредитних навантажень. При цьому OTP Bank не стягує щомісячні комісії, а одноразова комісія за обслуговування дорівнює 2% від суми кредиту. Щомісячні фіксовані платежі в свою чергу сприяють ефективному плануванню сімейного бюджету позичальника.

За словами члена Правління OTP Bank Дмитра Білецького, впровадження програми кредитування купівлі земельної ділянки в нашому банку обумовлено існуючим підвищеним попитом на землю, що пояснюється зменшенням споживчої активності на ринку житлової нерухомості та зміщенням інтересів у бік ринку землі та заміської нерухомості. 

OTP Bank – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2007 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів, 6-м – за розміром кредитного портфелю і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 140 тисяч клієнтів.  Його мережа філій на території України нараховує 16 філій, 30 відділень і 19 представництв.


 

Пошук
НОВИНИ