RSS
16 Лютий
     
 
У РОДОВІД БАНКу продовжується акція по депозитних продуктах для фізичних осіб «Джерело», «Гаманець» та «Пролісок»

До 14 травня 2007 року діє акція по депозитних продуктах «Джерело», «Гаманець» та «Пролісок». «Акційні депозитні продукти  РОДОВІД БАНКу – це, перш за все, турбота про клієнтів, оскільки банк пропонує різноманітні вигідні умови обслуговування і привабливі процентні ставки», - говорить начальник Управління обслуговування фізичних осіб Київського регіонального департаменту РОДОВІД БАНКу Алла Давидюк.
Депозит «Джерело» цікавий тим клієнтам, які бажають отримувати прибуток від особистих заощаджень щомісяця. Мінімальна сума, яку необхідно внести, – 25 000 гривень, 5 000 доларів США або євро. Якщо кошти знаходитимуться на рахунку 12 місяців і 2 дні, то прибуток складе 16% річних у національній валюті, 12,0% у доларах та 9,7% в євро. Якщо ж оформити цей депозит на 2 роки, то за перший рік процентна ставка буде 16% у гривнях, 12,0% у доларах США і 9,7% в євро, а за другий – 15,5%, 11,5% і 9,2% річних відповідно. Окрім щомісячної виплати відсотків, власники депозиту «Джерело» отримують пільгові умови дострокового розірвання договору.
Для фізичних осіб, які бажають мати високі процентні ставки від розміщення коштів на короткостроковому депозиті, вклад «Пролісок» - це унікальна можливість отримати значний прибуток. Адже завдяки цьому акційному вкладу для клієнтів відкриваються можливості отримати до 14,5% річних  у національній валюті та до 10% річних у доларах США, якщо вони розмістять гроші в банку всього на 9 місяців. Відсотки виплачуються у кінці терміну дії депозитного договору. Мінімальна сума, яку необхідно внести, – 5 000 гривень, 1 000 доларів США або євро.  Оформивши  вклад «Пролісок», клієнт отримує пільгові умови дострокового розірвання депозиту, які забезпечують йому стабільність прибутку. За умовами цього вкладу, чим довше кошти знаходяться у банку, тим вищою буде ставка при достроковому розірванні договору.
Вклад «Гаманець» цікавий для клієнта тим, що можна самостійно встановлювати мінімальну та максимальну суму вкладу, а також повертати частину вкладу за умови, що його залишок складатиме не менше мінімальної суми, встановленої договором. При цьому процентна ставка залишається незмінною. Залежно від обраної мінімальної суми РОДОВІД БАНК пропонує 10%, 12% або 14% річних для клієнтів, які відкрили вклад у гривнях. А також 7%, 8% або 9% річних в іноземній валюті. На депозитній лінії «Гаманець» кошти розміщуються на 12 місяців і 2 дні. Привабливість вкладу «Гаманець» також полягає у тому, що відсотки виплачуються щомісяця. За бажанням клієнта банк може перераховувати відсотки на картковий рахунок клієнта (відкриття карткового рахунку і отримання відсотків у мережі РОДОВІД БАНК - безкоштовно). Умови вкладу «Гаманець» передбачають можливість капіталізації відсотків, тобто клієнт може збільшити прибутковість, спрямувавши відсотки по цьому вкладу на його поповнення.
РОДОВІД БАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що забезпечує клієнтам додаткову упевненість у збереженні коштів.
Пошук
НОВИНИ