RSS
16 Лютий
     
 
Кількість встановлених POS-терміналів РОДОВІД БАНКу збільшилась до 541

За даними Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем «EMA» кількість POS-терміналів у торговій мережі за березень виросла на 831 одиницю - до 44 тис. 799 шт. Кількість пунктів видачі готівки, обладнаної POS-терміналами, за березень 2007 року збільшилося на 169 пунктів - до 17 тис. 448 шт.

РОДОВІД БАНК у порівнянні з 2006 роком наростив власну мережу POS-терміналів з видачі готівки удвічі, сьогодні кількість таких терміналів складає 61 одиницю.

Завдяки терміналам РОДОВІД БАНКу будь-який користувач швидко може зняти з рахунку потрібну суму готівкою у касах відділень банку по всій Україні.

Окрім цього, кількість торгових POS-терміналів, розміщених банком у залучених підприємствах торгівлі, значно зросла протягом 2006р. та на сьогодні складає 480 терміналів.

Мережа торгових терміналів банку дозволяє споживачеві того або іншого магазину, супермаркету, організації сфери обслуговування, готелю, автостанції чи іншої установи оперативно розрахуватися платіжною карткою за придбаний товар або отриману послугу. При розрахунках карткою у будь-яких торговельних та сервісних точках банк не стягує жодної комісії з клієнтів, тому карткою сплачувати вигідно, швидко та зручно.

Сьогодні РОДОВІД БАНК обслуговує близько 20 торговців та торгових мереж, серед яких «Велика Кишеня», «Unitrade», «Быттехника» тощо.

 

Пошук
НОВИНИ