RSS
16 Лютий
     
 
У РОДОВІД БАНКу автокредити займають перше місце у кредитному продуктовому ряді

На сьогодні слід відзначити значне зростання попиту на автомобілі, а відповідно й на кредити, які дозволяють реалізувати мрії багатьох автолюбителів. Фахівці РОДОВІД БАНКу стверджують, що  пік кредитування на автомобілі, як правило, спостерігається навесні: приблизно від середини березня до середини травня активно продаються транспортні засоби, і, відповідно, видається більше кредитів на них.
У РОДОВІД БАНКу можна взяти кредит на машину під 10,5% річних, а за акційними умовами процентна ставка складає від 5%.
При цьому якщо автолюбитель не накопичив достатньо грошей для першого внеску, банк надасть кредит на повну вартість машини. Для автомобілів іноземного виробництва взяти кредит можливо на строк до 84 місяців. Машина, куплена за рахунок кредиту, передається у заставу і підлягає обов'язковому страхуванню у рекомендованих банком страхових компаніях.
Якщо до реалізації мрії залишився один крок, і ви вже майже у дорозі до банку, не забудьте потрібні документи: паспорт громадянина України; довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків; довідку з місця роботи (на фірмовому бланку) з вказівкою строку роботи на даному підприємстві, посади і середньомісячної суми доходу за останні 6 місяців; рахунок-фактуру на автомобіль; посвідчення водія людини, яка купує автомобіль чи особи, яка користуватиметься ним. Якщо ж клієнт – фізична особа-підприємець, то до цього списку потрібно додати також свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності – фізичної особи, звіт суб'єкта підприємницької діяльності – фізичної особи, декларацію про доходи за останній звітний період.
Пошук
НОВИНИ