RSS
16 Лютий
     
 
Суму і строк мікрокредиту визначають фінансові показники корпоративного клієнта

Одночасно зі зростанням потенціалу малого і середнього бізнесу на вітчизняному ринку зростає кількість корпоративних клієнтів РОДОВІД БАНКу. Програма мікрокредитування  малого бізнесу РОДОВІД БАНКу, яка працює з 2005 року, передбачає невелику процентну ставку і швидку систему оформлення кредиту.
При розгляді питання про видання кредиту РОДОВІД БАНК враховує фінансові показники клієнта-позичальника, які і визначають суму та строк кредиту.
За словами начальника відділу мікрокредитування РОДОВІД БАНКу Євгена Григоренка, головним показником є діючий бізнес, для торгівлі - не менше ніж три місяці, для виробництва і послуг - не менше шести місяців. Чим довше працює підприємець, тим краще банк може оцінити його діяльність, що суттєво впливає на рішення банку вкласти гроші в бізнес позичальника. Велику роль відіграє порядок ведення підприємцем свого бізнесу: як налагоджена його схема роботи, з ким він співробітничає, що має у власності, наявність або відсутність кредиторської чи дебеторської заборгованості, при необхідності, наявність ліквідної застави, кредитної історії.
Пошук
НОВИНИ