RSS
16 Лютий
     
 
Банк «Аваль» установив для ЗАТ «ЗАЗ» довгостроковий ліміт активних операцій у сумі 25 млн. дол. США

Банк «Аваль» установив для ЗАТ «ЗАЗ» довгостроковий ліміт активних операцій у сумі 25 млн. дол. США для придбання комплектуючих для організації виробництва автомобілів іноземних марок на власних потужностях, повідомила прес-служба банку з посиланням на кредитний департамент АППБ «Аваль».

За інформацією кредитного департаменту, ліміт відкритий до 2006 року.

Також у кредитному департаменті повідомили, банк «Аваль» зокрема забезпечує 90 проц. розрахунків ЗАТ «ЗАЗ» по поточній діяльності, а саме розрахунки з партнерами підприємства за постачання машинокомплектів — «Даймлер Крайслер», Німеччина («Мерседес-Бенц»), «Адам Опель», Німеччина («Опель»), GM-ДАТ, Корея («ДЭУ»), «ДЭУ-ФСО», Польща («ДЭУ»), «Рено груп», Румунія, («Дачия»), а також з російськими й українськими постачальниками за комплектуючі для автомобілів «Таврія» і «Славута».

У цілому банк «Аваль» забезпечує для ЗАТ «ЗАЗ» розрахунки з партнерами в 14 країнах світу, проводить документарні операції (гарантії, акредитиви) через 9 банків першої категорії, забезпечує обслуговування збутової мережі ЗАТ «ЗАЗ» у 23 обласних центрах України.

В даний час у стадії впровадження реалізації знаходиться низка спільних проектів банку «Аваль» і підприємства: зарплатний проект по мережі ЗАТ «ЗАЗ», що складається з низки виробничих підприємств, програма кредитування покупців продукції ЗАТ «ЗАЗ» по всіх регіонах України, випуск облігацій ЗАТ «ЗАЗ».

СП «АвтоЗАЗ-ДЕУ» (із січня 2003 р. — ЗАТ «ЗАЗ») у формі закритого акціонерного товариства створено 15 квітня 1998 року на виробничій базі ВАТ «Автозаз». Статутний фонд сформовано за рахунок вкладів засновників: від ВАТ «Автозаз» — майно на суму, еквівалентну 150 млн. дол. США; від ДЕУ — 150 млн. дол. США в грошовій формі. До складу СП, крім головного підприємства в Запоріжжі, увійшли також на правах госпрозрахункових підприємств Мелітопольський моторний завод (ХРП «АвтоЗАЗ-Мотор»), Іллічівський завод автоагрегатів (ХРП «ІЗАА»), Пологівський завод «Іскра» (ХРП «Іскра»).

У 2002 році ЗАТ «ЗАЗ» випущено 23822 автомобілі, з них 13957 — модельного ряду «Таврія» (у т.ч. 7039 «Славут»), 3358 автомобілів «Сенс», 6383 автомобілі моделей ДЕУ, 124 Мерседеси. Крім того, випущено165 машинокомплектів. При цьому підприємство реалізувало 23617 автомобілів, у тому числі 13813 модельного ряду «Таврія» (з них 6756 — «Славута»), 3118 «Сенс», 6604 — модельного ряду ДЕУ, 82 Мерседеси. У рейтингу автомобільних компаній за кількістю перших реєстрацій за 2002 рік продукція Запорізького автомобілебудівного заводу входить у трійку лідерів: моделі ЗАЗ упевнено займають другу (після ВАЗа) позицію, ДЕУ — третю (за даними ИАГ Auto-Consulting).

У 2001 році підприємством випущено 14810 автомобілів, реалізовано 15401 автомобіль.

www.aval.ua

Пошук
НОВИНИ