RSS
11 Грудень
     
 
Завдяки РОДОВІД БАНКу Національний Ботанічний Сад збагатився алеєю японських сакур

Насадження легендарних сакур як символу обміну традиціями між Україною та Японією відбулося за підтримки РОДОВІД БАНКу. Тридцять саджанців унікального сорту «Канзас» було привезено в Україну з бельгійського розсадника «Альберт». Цей благородний акт є продовженням програми допомоги РОДОВІД БАНКу Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка задля збереження та примноження рідкісних рослин, які є його гордістю. Від тепер наступного року неземне яскраво-рожеве цвітіння нового сорту сакури осяє прихід весни для тисяч киян і гостей столиці.
«Для нас було важливо зробити свій внесок у вічне та допомогти Ботанічному саду зібрати унікальні сорти та види рослин, які стануть ще одним підтвердженням того, що ми маємо один з найкращих в Європі ботанічних садів»,  - сказав Президент РОДОВІД БАНКу, Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Урочиста подія відбулася також за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Муцуо Мабучі, Інтерконтинентального чемпіона з версії Всесвітньої Боксерської Асоціації Юрія Нужненка, представників Національного Ботанічного саду, посольств та інших почесних гостей.
За словами Голови Правління РОДОВІД БАНКу Дениса Горбуненка, ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед нащадками, нашими дітьми у збереженні прекрасного. Цю благородну місію банк продовжить і у подальшому. Ми хочемо й надалі бути певними того, що результатами нашої щоденної роботи стануть не лише економічні гаразди, а й можливість у майбутньому отримувати естетичне задоволення від милування сакурою, що квітне.
За легендою, той, хто милується цвітінням сакури щовесни, проживе 100 років. Тож відтепер, сподіваємося, що всі українці та гості столиці, які постійно відвідуватимуть Ботанічний сад у цей період, стануть довгожителями, а РОДОВІД БАНК, у свою чергу, і надалі допомагатиме Національному Ботанічному саду, щоб унікальні колекції рослин, якими ми маємо можливість насолоджуватися, було примножено і збережено.

 

Пошук
НОВИНИ