RSS
15 Грудень
     
 
Діамантбанк відкрив нове відділення в Києві

5 липня 2006 року в Києві за адресою вул. Гончара, 50/1  відкрито нове відділення Діамантбанку.  Як і в інших відділеннях Банку, індивідуальні та корпоративні клієнти отримають повний комплекс банківських послуг. Зокрема індивідуальні клієнти матимуть змогу ефективно розмістити тимчасово вільні кошти на депозитних рахунках у національній та іноземній валюті. Широкий спектр пропонованих програм  дозволить обрати найзручнішу та найвигіднішу схему роботи.
Фізичні особи у новому відділені Банку  зможуть відкрити поточний рахунок, оплатити комунальні послуги, переказати гроші без відкриття поточного рахунку, здійснити операції з купівлі/продажу та конвертації готівкової іноземної валюти тощо. Також приватним особам буде надано можливість оформити кредит на автомобіль та кредит на споживчі цілі.
У зв’язку із відкриттям нового відділення протягом місяця діятиме спеціальна програма за депозитами для індивідуальних клієнтів.  За більш детальною інформацією необхідно звертатися до відділення банку.
Зручне розташування філій, сучасні офіси та високі стандарти  якості обслуговування влаштують найвибагливіших клієнтів.

 

Довідка
АБ “Діамантбанк” було зареєстровано НБУ в листопаді 1993 року. Діамантбанк входить до групи середніх банків.
Активи Банку на 1.01.2006 р. становили - 679,966 млн. грн., регулятивний капітал - 121,947 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 463,388 млн. грн.
у 2005 році Діамантбанк мав прибуток 10,186 млн. грн.
Філіали та відділення Банку знаходяться в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривому Розі, Львові та Сімферополі.  
Діамантбанк  активно працює над розширенням мережі своїх  структурних підрозділів, зокрема заплановано відкриття нових відділень в Києві, Броварах, Одесі, Харкові, Луцьку, Львові, Черкасах та Херсоні.

Пошук
НОВИНИ