RSS
15 Грудень
     
 
Хмельницька облаяна філія АКБ „Укрсоцбанк” після реконструкції відкрила оновлене відділення банку

Хмельницька облаяна філія АКБ „Укрсоцбанк” після реконструкції відкрила оновлене відділення банку. Про це повідомила прес-служба банку.

Відділення, яке розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Курчатова, 8, оснащене сучасним банківським устаткуванням, що дозволяє надавати послуги клієнтам на якісно новому рівні. Його інтер'єр витриманий в єдиному корпоративному стилі. З метою створення максимально комфортних умов для клієнтів облаштовані спеціальні місця, де вони можуть ознайомитись з умовами депозитних вкладів та кредитування.  Окрім фізичних осіб, відділення обслуговує понад  100 приватних підприємців та фірм різних форм власності.

Церемонію відкриття оновленого відділення проводила керуюча Хмельницькою обласною філією Валентина Шулевська та начальник відділення Вадим Галушко. У святковій церемонії прийняли участь численні клієнти „Укрсоцбанку”. 

Довідка.  Станом на 15.09.2005 Хмельницька обласна філія АКБ „Укрсоцбанк” надала кредити фізичним особам на суму 40 млн. грн. Депозити фізичних осіб  складають 83 млн. грн., емісія платіжних карток склала – 20 тис. шт.

 

Прес-служба
АКБ "Укрсоцбанк"

Пошук
НОВИНИ