RSS
15 Грудень
     
 
Кредит Банк (Україна) збільшив капітал на 35,4 млн. грн.

30 вересня 2005 року АТ „Кредит Банк (Україна)” отримав дозвіл Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків на врахування до капіталу залучених банком коштів субординованої позики в сумі 35,4 млн. гривень терміном на 8 років від стратегічного інвестора РКО ВР SA (Варшава).

Метою отримання позики є збільшення активних операцій АТ «Кредит Банк (Україна)» на українському ринку. Це, перш за все, кредитування україно-польських спільних підприємств, які працюють в Україні, іпотечне кредитування, інвестиційне кредитування, фінансування зовнішньо-економічної діяльності українських фірм з Європейським Союзом і Польщею.

Кошти, отримані в рамках субординованої позики, будуть зараховувані у додатковий капітал Кредит Банку (Україна), що дозволить банку не тільки виконувати нормативи, встановлені Національним банком України, а також сприятимуть нарощенню частки АТ „Кредит Банк (Україна)” на українському ринку банківських послуг.

На сьогоднішній день голова правління АТ «Кредит Банк (Україна)» Степан Кубів продовжує роботу по докапіталізації банку до кінця цього року ще на 37,9 млн. гривень. А у 2006 року банк планує отримати від стратегічного інвестора РКО ВР SA пряму капітальну інвестицію.

Інвестиційна співпраця найбільшого польського банку РКО ВР SA і Кредит Банку (Україна) свідчать про довіру не лише до українського банку, а й до всієї України.

 


Олексій Хміль
Прес-секретар АТ “Кредит Банк (Україна)”

Пошук
НОВИНИ