RSS
16 Жовтень
     
 
Банк «Надра» відкрив нове відділення в Івано-Франківську

Один із провідних банків України банк “Надра” відкрив третє відділення банку “Надра” в Івано-Франківську за адресою вул. Василіянок, 15.

Нове відділення банку “Надра” в Івано-Франківську надаватиме повний комплекс сучасних банківських послуг для населення та юридичних осіб. При цьому банк індивідуально підходить до обслуговування кожного клієнта і впроваджує комплексне рішення завдань розвитку клієнтського бізнесу.

Як зазначив директор Івано-Франківського регіонального управління банку “Надра” Олег Данилків: “Організація роботи нового відділення обслуговування клієнтів в м. Івано-Франківську в сукупності з ексклюзивними банківськими продуктами “Надра” дозволяє надавати клієнтам повний спектр банківських послуг на новому якісному рівні.”

На сьогодні банк “Надра” має 390 філій та відділень, що охоплюють всі обласні центри України. Лише у Івано-Франківському регіоні нараховується 10 відділень банку. До кінця року “Надра” планує відкрити ще 5 відділень у області, аби надавати справді сучасні та якісні банківські послуги своїм клієнтам.

Довідка: Свою діяльність комерційний банк “Надра” розпочав 26 жовтня 1993 року, саме в цей день Банк було зареєстровано НБУ (реєстраційний номер 205). Сьогодні “Надра” – універсальна фінансова установа, один із лідерів вітчизняного банківського ринку. “Надра” входить до десятки найпотужніших банків з активами понад 3 мільярди гривень і посідає верхні рядки банківських рейтингів. Банк надає клієнтам понад 200 видів найсучасніших банківських продуктів і послуг. Щоб стати ще ближчім, “Надра” постійно працює над розвитком регіональної мережі і вже зараз присутній у кожному регіоні України, нараховуючи 390 відділень. Банк має два представництва за кордоном: в Угорщині й Латвії. Завдяки визнанню не тільки в Україні, але й за її межами, банк “Надра” співпрацює з банками та фінансовими установами понад 30 країн світу.         
Одне з найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств Moody‘s Investors Service присвоїло банку “Надра” довгостроковий кредитний рейтинг Moody‘s В2 – максимально можливий в Україні. 13 вересня 2004 року Moody‘s Investors Service покращило прогноз довгострокового рейтингу для депозитів в іноземній валюті банку «Надра» зі «стабільного» на «позитивний» – максимально можливий в Україні.

Банком емітовано понад 2 млн. платіжних карток, встановлено понад 430 банкоматів, понад 350 терміналів для отримання готівки, а також понад 1500 терміналів для обслуговування платіжних карток в торговельній мережі.  

Станом на 01.01.2005 р. чисті активи банку склали - 3, 89 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 2, 94 млрд. грн., депозити фізичних осіб – 1, 4 млрд. грн млрд. грн., депозити юридичних осіб – 684 млн. грн., капітал – 465 млн. грн., фінансовий результат - 25 млн. грн.


pr@nadrabank.kiev.ua
www.nadra.com.ua

Пошук
НОВИНИ