RSS
16 Жовтень
     
 
Банк «Надра» за 2004 рік відкрив 130 нових філій та відділень по всій Україні

Банк «Надра», один із провідних банків України, відкрив за 2004 рік сто тридцять нових філій і відділень по всій Україні. Таким чином регіональна мережа банку нараховує нині 390 площадок продажу.

Кількісний та якісний розвиток регіональної мережі є одним із ключових завдань стратегічного плану розвитку «Надра», згідно з яким до 2007 року мережа банку має охопити всі райони України та міста обласного підпорядкування, а загальна кількість площадок продажу банківських послуг має збільшитися до 700.

Побудова регіональної мережі банку «Надра» базується на засадах оптимального розподілення філій, відділень і банкоматів по території України та активного формування і розвитку клієнтської та ресурсної бази. При цьому враховується не тільки інвестиційна привабливість регіонів, а й специфіка та потреби кожного конкретного регіону.

Сьогодні банк виходить на новий якісний рівень побудови та організації діяльності площадок продажу послуг, який передбачає максимальну їх орієнтацію на клієнтів: максимальне наближення, відкритість та зручність розташування, оперативне надання сучасних та якісних банківських послуг, розроблених за єдиним для всієї мережі жорстким стандартом.

До кінця 2005 року “Надра” планує відкрити ще 150 нових філій та відділень.

Довідка: Свою діяльність комерційний банк “Надра” розпочав 26 жовтня 1993 року, саме в цей день Банк було зареєстровано НБУ (реєстраційний номер 205). Сьогодні “Надра” – універсальна фінансова установа, один із лідерів вітчизняного банківського ринку. “Надра” входить до десятки найпотужніших банків з активами понад 3 мільярди гривень і посідає верхні рядки банківських рейтингів. Банк надає клієнтам понад 200 видів найсучасніших банківських продуктів і послуг. Банк має два представництва за кордоном: в Угорщині й Латвії. Завдяки визнанню не тільки в Україні, але й за її межами, банк “Надра” співпрацює з банками та фінансовими установами понад 30 країн світу.
 
Одне з найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств Moody‘s Investors Service присвоїло банку “Надра” довгостроковий кредитний рейтинг Moody‘s В2, який стримується лише рейтингом України. 13 вересня 2004 року Moody‘s Investors Service покращило прогноз довгострокового рейтингу для депозитів в іноземній валюті банку «Надра» зі «стабільного» на «позитивний» – максимально можливий в Україні.
 
Банком емітовано понад 2 млн. платіжних карток, встановлено понад 430 банкоматів, понад 350 терміналів для отримання готівки, а також понад 1500 терміналів для обслуговування платіжних карток в торговельній мережі.

Станом на 01.01.2005 р. чисті активи банку склали - 3, 89 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 2, 94 млрд. грн., депозити фізичних осіб – 1, 4 млрд. грн млрд. грн., депозити юридичних осіб – 684 млн. грн., капітал – 465 млн. грн., фінансовий результат - 25 млн. грн.


pr@nadrabank.kiev.ua
www.nadra.com.ua

Пошук
НОВИНИ