RSS
22 Січень
     
 
Банк «Аваль» та Banca Lombarda SpA (Італія) з 21 грудня здійснюють грошові перекази з використанням системи «Аваль-Експрес»

Банк «Аваль» та Banca Lombarda SpA (Італія) 21 грудня п.р. почали здійснювати іменні грошові перекази з Італії в Україну з використанням системи термінових грошових переказів «Аваль-Експрес» для виплати переказів, повідомляє прес-служба банку із посиланням на начальника відділу переказів та платежів Віктора ТКАЧЕНКА.

За словами В.ТКАЧЕНКА, фізичні особи можуть переказувати кошти у євро. При цьому виплати переказів їх одержувачам здійснюються в євро або доларах США за бажанням одержувача.

Максимальна сума переказу становить 6 тис. євро.

Як повідомив В.ТКАЧЕНКО, комісійні за грошовий переказ сплачує відправник у розмірі 20 євро при переказі суми до 3 тис. євро, 40 євро — від 3 тис. до 6 тис. євро. При отриманні переказу додаткова комісія не стягується.

При відправленні переказу через Banca Lombarda SpA відправнику не потрібно відкривати банківський рахунок, необхідно лише вказати П.І.Б. одержувача та дані його паспорта (серію та номер).

У свою чергу, одержувач має звернутися до будь-якого відділення банку «Аваль», в якому зареєстрована агенція «Аваль-Експрес», пред’явити паспорт та заповнити картку на отримання переказу.

Система термінових грошових переказів «Аваль-Експрес» запроваджена банком «Аваль» у 2001 році і використовується для термінових переказів через мережу філій банку.

На сьогодні мережа агенцій системи грошових переказів «Аваль-Експрес» нараховує 1241 відділень по території всієї України.

 

www.aval.ua

Пошук
НОВИНИ