RSS
19 Грудень
     
 
Архів
КРЕДОБАНК прагне бути конкурентноздатним працедавцем

Минулого тижня в конференц-залі Головного банку ВАТ «КРЕДОБАНК» відбулося чергове засідання «HR–кав’ярні» на тему «Ситуація на ринку винагород України» за участю Тетяни Рибчинської, яка представляє міжнародну консалтингову компанію Hay Group, що працює у галузі мотивації та оцінки заробітних плат в Україні.
Львівські спеціалісти провідних підприємств західного регіону у галузі управління персоналом, фахівці КРЕДОБАНКУ з навчання, підбору та мотивації персоналу разом з  Тетяною Рибчинською обговорювали питання стосовно методів мотивації та управління персоналом, які використовують працедавці для стимулювання та утримання кадрів у теперішній кризовій ситуації. Та головним питання засідання стала проблема визначення конкурентноздатності системи оплати праці та мотивації персоналу свого підприємства у порівнянні з ринковими реаліями сьогодення.
-   До такого важливого питання, як мотивація персоналу в кризу, потрібно підходити   комплексно і обґрунтовано, - коментує засідання Радник Першого заступника Голови Правління, Кшиштоф Здановський, -  тому зараз інформація, яку подає Hay Group у своєму дослідженні є вкрай важливою для формування політики управління персоналом  нашого Банку. Використовуючи вже два роки поспіль дані про заробітні плати на ринку, а в нашому випадку, це інформація про рівні заробітних плат майже у 20 банках України, КРЕДОБАНК має можливість об’єктивно оцінювати фактичний рівень заробітних плат своїх працівників  та приймати правильні управлінські рішення, аби зберегти персонал та забезпечити його належну мотивацію. До того ж, потрібно зазначити, що стратегічний партнер КРЕДОБАНКу  РКО Bаnk Polski постійно влаштовує подібні експертні засідання в себе в Польщі, адже активно співпрацює з кадровими службами інших провідних підприємств. Така практика дозволяє  успішно обмінюватися досвідом та отримати реальну оцінку своїх позицій.

Довідка:
ВАТ "КРЕДОБАНК" створено у Львові та зареєстровано у Державному банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є право наступником АТ "Західно-Український Комерційний Банк", та АТ "Кредит Банк (Україна)".
На сьогодні ВАТ "КРЕДОБАНК" є банком з найбільшою польською інвестицією в банківську установу України. В структурі акціонерного капіталу банку інвестиції стратегічного західного партнера Банк PKO Bаnk Polski S.A. складають 99,5%. Сьогодні ВАТ "КРЕДОБАНК" – входить до 2-ї групи “Великі банки” за класифікацією Національного банку України,  регіональна мережа Банку ВАТ "КРЕДОБАНК" нараховує 26 філій та 146 відділень та охоплює майже всі області України та Автономну Республіку Крим, має 365 власних банкоматів. Клієнтами Банку є понад 33 тис. підприємств та 336 тис. фізичних осіб. Банк динамічно розвивається, входячи у тридцятку найбільших банків України, до того ж є однією з найпотужніших фінансових установ Західної України.

23.06.2009 


Прес-центр ВАТ “КРЕДОБАНК”
Олена Камінська 
тел. 8032 297 23 44
olena.kaminska@kredobank.com.ua

 

Пошук
НОВИНИ