RSS
15 Грудень
     
 
Архів
В АБ «БРР» здійснено виплати клієнтам на загальну суму 532 тисячі гривень

«Сьогодні Банк регіонального розвитку не має можливості виплачувати клієнтам гроші по вкладах. Тому на Платіжному комітеті ми прийняли рішення, що будемо починати виплати з власних грошей, які в банку з’являються по закінченню місяця, – коментує Тимчасовий адміністратор АБ «БРР» Андрій Яцура. – В першу чергу, виплати будуть здійснюватися згідно з рішенням комітету людям, які потребують лікування чи хірургічного втручання. Я добре розумію, що клієнтам потрібні всі гроші, але, враховуючи сьогоднішню ситуацію, поки що ми встановили ліміт до 10 тис. грн. у тій валюті, в якій зберігається вклад у клієнта, за курсом НБУ на день виплати.

На сьогоднішній день було розглянуто близько 500 заяв. Кожної середи ми проводимо наради і приймаємо рішення. Уже здійснено виплати за трьома протоколами на загальну суму 532 тис. грн. Яка реакція? Слава Богу, люди не спекулюють своїм здоров’ям, хоча по-людськи я їх розумію, вони хочуть отримати всю свою суму. Ми не беремо до уваги, мораторний це вклад чи ні, закінчився строк чи не закінчився. У даному разі є гроші клієнта в банку, є звернення клієнта і комісія його розглядає. За потреби залучаємо лікаря, приймаємо колегіальне рішення, після цього передаємо вкладнику інформацію, що він може в своєму відділенні отримати суму до 10 тис. грн.

Потік звернень про виплату на лікування збільшився вчетверо – це факт. І я добре розумію, що і наш банк, й інші банки, які перестали виплачувати вчасно вклади, спровокували хвороби в людей, це нерви. Але в будь-якому разі щосереди ми розглядаємо від 50 до 80 заяв. Є вкладники, які дякують, є клієнти, які не задоволені нашим рішенням, тому що цих грошей не вистачає на лікування, є вкладники, в яких ця сума викликає роздратування».

 

Управління комунікацій
з громадськістю
Ірина Дружинець
8 098 72 77 888

Пошук
НОВИНИ