RSS
24 Жовтень
     
 
Архів
Райффайзен Банк Аваль — найпривабливіший банк для обслуговування компаній, що представляють великий бізнес України

Київ. 23 червня. — Низка показників спеціального дослідження компанії Gfk Ukraine «Дослідження ринку банківських послуг для великих корпорацій: 2009» свідчить про те, що Райффайзен Банк Аваль є лідером та найбільш привабливим в Україні банком для обслуговування корпоративних клієнтів (обсяг річної виручки більш ніж 5 млн євро). Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю із посиланням на департамент корпоративних продуктів та послуг банку.

Так, за результатами дослідження Райффайзен Банк Аваль є найбільш привабливим банком, який 9% підприємств розглядають як головного претендента на заміну свого нинішнього основного банку. У ньому також обслуговується 36% всіх підприємств, що представляють великий бізнес України. При цьому Райффайзен Банк Аваль є основним обслуговуючим банком для 11% корпорацій, посідаючи за цим показником перше місце серед банків країни.

Окрім того, Райффайзен Банк Аваль має найкращий імідж серед банківських установ, що обслуговують великі корпорації. Серед головних чинників, що впливають на імідж банку, є: сприйняття надійності банку (51%) та сучасність банку (43%). В поняття надійності банку входить як переконаність у здатності банку зберегти кошти на рахунку в часи фінансової нестабільності, так і сприйняття банку як надійного партнера, що піклується про клієнтів та прагне забезпечувати високу якість послуг.

Дослідження, про яке йдеться, було проведено шляхом телефонного інтерв’ю у лютому-березні 2009 року. Вибірка опитування склала 394 підприємства. Респондент на підприємстві — людина, що бере участь у прийнятті рішень про вибір банків та банківських послуг. GfK Ukraine — українська дослідницька компанія, яка пропонує повний перелік послуг із опитувань та досліджень ринків в Україні, Молдові та Білорусі. GfK Ukraine входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group — четвертої за розмірами дослідницької групи в світі. GfK Group об’єднує 115 компаній у більш ніж 100 країнах світу.

Пошук
НОВИНИ