RSS
17 Грудень
     
 
Архів
Діяльність тимчасової адміністрації Укрпромбанку за 5 місяців

21 червня виповнюється 5 місяців з моменту введення Тимчасової адміністрації в Укрпромбанк. На сьогоднішній день банк веде активну підготовчу роботу до рекапіталізації з боку держави, результатом якої стане інвестування державою в банк 5,5 мільярдів гривень. Програма рекапіталізації Укрпромбанку індивідуальна (враховуючи специфіку форми власності банку – товариство з обмеженою відповідальністю), що дає можливість провести рекапіталізацію в найкоротший термін. Ця програма вже погоджена з Національним банком України та знаходиться  на узгодженні з Міністерством фінансів України.
 Відповідно до умов рекапіталізації, проведена державна реєстрація змін до Статуту Укрпромбанку в частині розміру статутного капіталу, який тепер становить 836 250 гривень. Ведуться переговори із кредиторами з питань реструктуризації зовнішньої заборгованості, загальний розмір якої становить 120 мільйонів доларів США. Після проведення рекапіталізації Укрпромбанк буде реорганізований у Публічне акціонерне товариство. Крім того, Укрпромбанк розробив  і погодив з Національним банком України План фінансового оздоровлення банку.
 За час роботи Тимчасової адміністрації в банку були розроблені й реалізовані програми лояльності для фізичних і юридичних осіб. За цей період позичальники погасили кредитів з відсотками на загальну суму 821,3 млн. грн., у тому числі фізичні особи – на суму 422,4 млн. грн., юридичні особи – на суму 398,9 млн. грн. Розмір інкасованої виручки збільшився на 44%. Також банком отриманий комісійний дохід на суму близько 20 млн. грн. Вкладниками - фізичними особами оформлені й переоформлені на новий строк депозити на суму 1 846,7 млн. грн.
Отримані гроші банк направив на виплату вкладів і процентів за ними, загальна сума якої склала 762,4 млн. грн. - фізичним особам і 229,4 млн. грн. - юридичним особам. Також банк виплатив з пенсійних рахунків суму в розмірі 410,2 млн. грн.
Банк провів ряд переговорів відносно можливості залучення інвесторів для завершення об'єктів будівництва, фінансування яких проходило за рахунок коштів Укрпромбанку. Розглядається питання про державну допомогу 10 таким об'єктам незавершеного будівництва, ступінь готовності яких становить не менш 70%.  Виділення державних коштів буде проходити на конкурсній основі.


Довідка:
Укрпромбанк зареєстрований в 1989 році. На 01.06.2009 р. мережа Укрпромбанку складається з 26 філій і 272 відділень, кількість банкоматів – 236, кількість банківських терміналів – 517, кількість торговельних терміналів – 365.

Укрпромбанк входить у першу групу банків за рейтингом НБУ (найбільші банки).
 Станом на 01.06.2009 г. кредитно-інвестиційний портфель банку становить 12 001,5 млн. грн., статутний капітал банку – 1 560,0 млн. грн., депозити фізичних осіб – 6 927,1 млн. грн., депозити юридичних осіб – 1 690,9  млн. грн.

Прес-служба Укрпромбанку


 

Пошук
НОВИНИ