RSS
24 Вересень
     
 
Архів
VAB Банк залучив на рахунки платіжної карти «Активні заощадження» близько 53 мільйонів гривень

Платіжна карта «Активні заощадження» від VAB Банку користується величезним попитом серед клієнтів - тільки за три останні тижні червня сума залучених коштів виросла майже в два рази і станом на 22.06.09 склала близько 53 мільйонів гривень.
Начальник Департаменту розвитку карткового бізнесу Наталія Степанова відзначила: «Платіжна картка «Активні заощадження» дійсно користується великим попитом серед наших клієнтів, і це не дивно, адже її можна назвати універсальною: клієнти можуть вільно користуватися своїми коштами і в той же час одержувати дохід завдяки вигідним процентам на поточний залишок. Сьогодні, залежно від суми залишку на рахунку, ми пропонуємо 14%-16% річних в гривні, 8%-10% річних в доларах США і 7%-9% річних в євро. Проценти нараховуються банком регулярно та виплачуються наприкінці кожного місяця».
Власники платіжних карток «Активні заощадження» мають цілодобовий доступ до своїх коштів: можуть безкоштовно поповнювати рахунок у відділенні банку або за допомогою безготівкових перерахувань; знімати готівку за допомогою банкоматів VAB банку або в банкоматах мережі «АТМоСфера» без стягнення комісії. Крім того, банк пропонує власникам картки «Активні заощадження» безкоштовно користуватися послугами інтернет-банкингу та мобільного банкингу, сплачувати вартість товарів та послуг в торгівельно-сервісній мережі, також у клієнтів є можливість оформити до рахунку додаткові карти Visa Electron/Maestro або карти більш високого рівня.

 

ДОВІДКА
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку станом на 01.03.2009 року представлена 22 філіями та 151 відділенням в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ