RSS
15 Грудень
     
 
Архів
Заява Президента АУБ

Асоціація українських банків  звертає увагу громадськості країни на серйозні наслідки, до яких може призвести підписання Президентом України  Закону “Про захист майнових прав громадян у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи” (№ 3459-1).

Завдяки непрофесійним діям фракцій БЮТ, Блоку Литвина, КПУ та частини НУНС 21.05.09 р. прийнято антиконституційний Закон, яким передбачається введення мораторію на набуття заставодержателем чи іпотекодержателем права звернення стягнення на предмет застави чи іпотеки, якщо предметом застави чи іпотеки є житлова нерухомість. Це зроблено з “благою” метою захисту майнових прав громадян. Але реально це означає неповернення кредитів позичальниками, неможливість спрямування стягнень на заставу, радикального погіршення фінансового стану банків і ускладнення повернення депозитів вкладникам.

Народні обранці мають зрозуміти, що амністія частини позичальників здійснюється за рахунок другої частини населення – вкладників.

Асоціація попереджує проурядові фракції про політичну відповідальність за нанесення ними смертельного удару по банках і мільйонах вкладників.

Асоціація вже зверталась до Президента України з проханням ветувати прийнятий депутатами законопроект. АУБ не припускає думки, що Президент Ющенко підпише цей Закон і сподівається, що здоровий глузд і інтереси суспільства візьмуть верх.


Президент Асоціації українських банків
Олександр Сугоняко

м.Київ, 23 червня 2009 р.

Пошук
НОВИНИ