RSS
24 Листопад
     
 
Архів
За першу половину червня поточного року понад 3,5 тис. вкладників довірили VAB Банку свої заощадження

За першу половину червня поточного року понад 3,5 тис. вкладників довірили свої заощадження VAB Банку, що в 2 рази перевищує аналогічні показники за попередній місяць.
Основними перевагами депозитних програм від VAB Банку є прості та зрозумілі умови, широкий вибір термінів розміщення та періодичності виплати доходу, відсутність обмежень у поповненні, високі відсоткові ставки.
На сьогодні банк пропонує своїм клієнтам такі депозитні продукти: депозит «Строковий» – для клієнтів, які бажають розмістити грошові кошти на певний термін і отримувати дохід відповідно до обраної періодичності виплати відсотків; депозит «Накопичувальний» – для клієнтів, які бажають отримувати максимально високий дохід за рахунок капіталізації відсотків, поповнювати депозит (накопичувати кошти), перераховувати пенсію на вкладний рахунок; депозит у банківських металах – один із найбільш надійних інструментів для зберігання коштів на сьогодні, оскільки банківські метали завжди лише зростають в ціні і не схильні до інфляції.
Антон Шаперенков, начальник Департаменту розробки продуктів роздрібного бізнесу VAB Банку, зазначив: «VAB Банк завжди відрізнявся широким спектром вигідних пропозицій і лояльним ставленням до клієнтів. Незважаючи на це, деякі вкладники, піддавшись загальній паніці через світову фінансову кризу, поспішили забрати свої депозити. Але, як свідчать показники останніх місяців, кількість клієнтів, які бажають відновити співпрацю з нашим банком, почала стрімко зростати. Така активність пояснюється тим, що клієнти VAB Банку в черговий раз переконалися у його надійності та стабільному положенні у будь-яких обставинах».

 


ДОВІДКА
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку станом на 01.03.2009 року представлена 22 філіями та 151 відділенням в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ