RSS
20 Жовтень
     
 
Архів
КРЕДОБАНК збільшив статутний фонд у три рази

Національний Банк України 04.06.2009 року зареєстрував збільшення статутного фонду ВАТ «КРЕДОБАНК» до 1 550 969 469,16 гривень.
Збільшення статутного капіталу ВАТ «КРЕДОБАНК» відбулося завдяки додатковій емісії простих іменних акцій вартістю 1 копійка на суму 1 024 100 000,00 грн. За результатами емісії статутний капітал банку зріс майже втричі. Відтак змінилася частка стратегічного акціонера ВАТ «КРЕДОБАНК» -  PKO Bаnk Polski S.A., яка тепер складає  99,5%.
Необхідно зазначити, що стратегічний акціонер Банку - PKO Bаnk Polski S.A. неодноразово підтримував КРЕДОБАНК фінансовими ресурсами протягом 2008-2009 років, як у формі інвестицій, так і у формі декількох кредитних ліній. Закордоні інвестори, ухвалюючи рішення про збільшення капіталу банку, завжди ретельно проводять аудит всіх показників банку, і тому така участь акціонера в капіталі КРЕДОБАНКу під час кризи, свідчить про надійність та стабільність фінансової установи.
- Рішення про емісію було прийнято на засіданні Спостережної Ради ВАТ «КРЕДОБАНК» у січні цього року, - розповідає Голова Правління ВАТ «КРЕДОБАНК» Іван Феськів. – Спостережна Рада та Правління Банку прагнули в майбутньому  максимально зменшити вплив негативних наслідків фінансової кризи на Банк. І західний акціонер - PKO Bаnk Polski S.A. нас підтримав. Тому, на сьогодні, Банк повністю забезпечений капіталом, а його показник адекватності значно перевищує нормативне значення, встановлене Національним Банком України.

 

Довідка:
ВАТ "КРЕДОБАНК" створено у Львові та зареєстровано у Державному банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є право наступником АТ "Західно-Український Комерційний Банк", та АТ "Кредит Банк (Україна)".
На сьогодні ВАТ "КРЕДОБАНК" є банком з найбільшою польською інвестицією в банківську установу України. В структурі акціонерного капіталу банку інвестиції стратегічного західного партнера PKO Bаnk Polski S.A. складають 99,5%. Сьогодні ВАТ "КРЕДОБАНК" – входить до 2-ї групи “Великі банки” за класифікацією Національного банку України,  регіональна мережа Банку ВАТ "КРЕДОБАНК" нараховує 26 філій та 146 відділень та охоплює майже всі області України та Автономну Республіку Крим, має 365 власних банкоматів. Клієнтами Банку є понад 33 тис. підприємств та 336 тис. фізичних осіб. Банк динамічно розвивається, входячи у тридцятку найбільших банків України, до того ж є однією з найпотужніших фінансових установ Західної України.

17.06.2009 


Прес-центр ВАТ “КРЕДОБАНК”
Олена Камінська 
тел. 8032 297 23 44
olena.kaminska@kredobank.com.ua

 

Пошук
НОВИНИ