RSS
24 Вересень
     
 
Архів
Уряд надасть державні гарантії для залучення 8 млрд. гривень інвестицій

Кабінет Міністрів України 17 червня прийняв рішення щодо надання державних гарантій загальним обсягом 8 млрд. грн. за зобов’язаннями Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для залучення інвестицій у розвиток національної економіки. Постановою Уряду передбачається, що Державна інноваційна фінансово-кредитна установа направить ці кошти на кредитування юридичних осіб, які реалізують інвестиційні проекти.

Постанова прийнята на виконання статті 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» щодо надання державних гарантій на виконання інвестиційних проектів. Рішенням Уряду фактично надано мандат Державній інноваційній фінансово-кредитній установі на проведення переговорів з потенційними інвесторами щодо залучення необхідних фінансових ресурсів в економіку України.

Це рішення Кабінету Міністрів України дасть можливість зробити конкретні кроки в реалізації державної інвестиційної політики, шляхом залучення фінансових ресурсів на сприятливих умовах та надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання різних форм власності у реальному сектору економіки.

Постановою передбачено затвердження Урядом кожного інвестиційного проекту чи програми. 

ДІФКУ є спеціалізованим державним фінансовим інститутом, спроможним залучити кредитні ресурси під державні гарантії на більш привабливих умовах ніж окремі суб’єкти господарювання. Установа має досвід і висококваліфікованих фахівців для проведення аналізу та відбору проектів, а також здійснення моніторингу і контролю за реалізацією суб’єктами господарювання проектів, що отримали інвестиції з боку держави в особі установи.

«Установа є дійовим механізмом Уряду, спроможним безпосередньо залучати зовнішні та внутрішні кредитні та інвестиційні ресурси, концентрувати їх та направляти на фінансування проектів у стратегічних галузях економіки. Більш того, з погіршенням світової інвестиційної кон’юнктури, роль ДІФКУ суттєво зростає як інструмента реалізації державної інвестиційної політики.» - говорить Ярослав Ісаков, генеральний директор ДІФКУ. 

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2000 року № 654 та і є правонаступником майнових прав і обов'язків, у тому числі за договорами про надання інноваційних позик, Державного інноваційного фонду та його регіональних відділень.
Засновником ДІФКУ є держава в особі Кабінету Міністрів України. Установа відноситься до сфери управління Державного агентства з інвестицій та інновацій. ДІФКУ має відділення у 16 регіонах України і володіє Українським банком реконструкції та розвитку (УБРР).
Метою ДІФКУ є здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь-ласка:
Пресс – служба.
+38 067 407 35 99
z.pankratieva@nobletmedia.com.ua

Пошук
НОВИНИ