RSS
19 Лютий
     
 
Архів
В АБ «БРР» переукладено депозитних договорів на 32 мільйони гривень

Оскільки Банк регіонального розвитку поки що перебуває в процесі оздоровлення та активно веде перемовини з потенційними інвесторами, клієнти, на жаль, не можуть вільно користуватися своїми вкладами. Однак найбільша цінність будь-якої фінансової установи – це клієнти, і навіть у складний період у банку ведеться робота щодо пошуку можливих шляхів взаємодії. Саме тому з 25 травня 2009 року в Банку регіонального розвитку клієнти мають можливість перевкласти свої депозитні вклади. Це дає змогу грошам працювати та в кінці терміну дії депозитних договорів принести прибуток вкладникам.

Більшість клієнтів погодилися скористатися цією пропозицією. На сьогоднішній день у Банку регіонального розвитку переукладено депозитних договорів на загальну суму близько 32 мільйонів гривень.

Своїм клієнтам Банк регіонального розвитку пропонує скористатися умовами депозитного вкладу «Класичний». Мінімальна сума вкладу в національній валюті – 1000 гривень, в іноземній – 500 доларів США і 500 Євро. При достроковому поверненні депозиту проценти перераховуються залежно від фактичного часу знаходження депозиту в банку з розрахунку 1% річних, без права поповнення. Гроші можна вкласти від 6 місяців до 1 року 3 місяців. Для вкладів у національній валюті діють процентні ставки – від 12,5 до 22%, в іноземній валюті – від 8 до 12,5%.

 

Управління комунікацій
з громадськістю
Ірина Дружинець
8 098 72 77 888
тел./факс 494-23-14

 

Пошук
НОВИНИ