RSS
17 Лютий
     
 
Банк регіонального розвитку йде шляхом залучення приватних інвесторів

«Банк регіонального розвитку, так як він малий і несистемний, не потрапляє до списку тих фінансових установ, які можуть розраховувати на державну участь у капіталі банку, – прокоментував Тимчасовий адміністратор АБ «БРР» Андрій Яцура. – На жаль, він не відповідає тим критеріям, які визначили Нацбанк і Кабмін. У нас невелика кількість вкладників, і сума вкладів не перевищує 1% загального депозитного портфелю по Україні.

З іншого боку, ми йдемо шляхом залучення приватних інвесторів, які мають придбати частину акцій банку. І тоді нові інвестори та нинішні, а також адміністрація підготують програму фінансового оздоровлення банку, після прийняття якої можна буде звернутися до Національного банку для отримання стабілізаційного кредиту.

Кошти передусім буде використано на поліпшення ліквідності банку. У нашому банку ці гроші будуть розподілятися Платіжним комітетом, який і визначає пріоритетні виплати. У першу чергу, соціальні платежі, тобто виплати згідно з рішенням комісії, яка розглядає звернення вкладників, – це термінова потреба у лікуванні, хірургічному втручанні. Уже з 14 травня ми почали виплату першим вкладникам, по яких були прийняті позитивні рішення».

 


Управління комунікацій
з громадськістю

 

Пошук
НОВИНИ