RSS
17 Лютий
     
 
Золоті пам'ятні монети серії "Православні святі" надійшли у продаж у VAB Банку

Серія монет "Православні Святі" складається з п'яти найменувань. На сьогодні  у точках продажів VAB Банку можна придбати три з них - із зображеннями Святого Пантелеймона,  Святого Сергія Радонежського та Святого Серафима Саровського, до того ж максимальний тираж кожної монети не перевищує 15 тисяч штук.
Монети у формі круга, викарбувані Польським монетним двором із золота 900 проби, діаметр - 21 мм, містять 8 грамів чистого золота, чеканка - якості пруф. Бокова поверхня монет рифлена. Випуск серії золотих інвестиційних монет із зображеннями православних святих здійснений у Білорусі, отже, ці монети є законним платіжним засобом у цій державі.
З лицьового боку монети серії "Православні святі" знаходяться: зверху - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; в центрі - по колу напис назви серії "Православні святі"; під ним на фоні орнаменту - зображення макета-реконструкції Спасо-Преображенського храму в Полоцьку; зліва - номінал; справа - рік чеканки (2008), проба сплаву та фірмовий (товарний) знак Монетного двору Польщі.
З зворотного боку монети знаходяться: зверху по колу - напис імені святого; в центрі - на фоні орнаменту, вживаного в іконографії, зі вставкою (чотири синтетичні кристали) - образ святого. Кожна монета вставлена в спеціальний блістер, який, у свою чергу, поміщений в подарункову коробочку з коротким описом життя святого.


ДОВІДКА
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку станом на 01.03.2009 року представлена 22 філіями та 151 відділенням в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ