RSS
17 Лютий
     
 
Архів
Понад 31 млн гривень залучено на рахунки платіжної картки «Активні заощадження» VAB Банка менше ніж за 2 місяці

Станом на 01.06.2009 року VAB Банк залучив понад 31 млн грн менше ніж за два місяці функціонування універсальної платіжної кратки «Активні заощадження», котра суміщає в собі основні переваги як депозитних, так і карткових продуктів – вільний доступ до заощаджень та нарахування високих відсотків на залишок коштів.    
За словами начальника Департаменту розвитку карткового бізнесу Наталії Степанової, з одного боку, оформивши карту, клієнт має цілодобовий вільний доступ до своїх збережень - він може вільно знімати готівку 24 години на добу, 7 днів на тиждень в банкоматах України та за кордоном, сплачувати товари та послуги в торгово-сервісній мережі, поповнювати свою картку та знімати з неї готівку в будь-якому відділенні VAB Банку. І з другого боку - на фактичний залишок на картковому рахунку нараховуються досить високі відсотки від 14% до 16% річних в гривні, від 8% до 10% в доларах США і від 7% до 9% в євро. Точна цифра відсотків залежить від суми залишку на картковому рахунку.
Всі власники карти «Активні заощадження» можуть перерахувати свої кошти на інші рахунки як фізичних, так і юридичних осіб по всій Україні та безкоштовно поповнювати карту як готівковим, так і безготівковим шляхом.  
 «Активні заощадження» забезпечують клієнту можливість в режимі on-line контролювати свій рахунок за допомогою інтернет-банкінгу та здійснювати платежі на будь-які рахунки в межах країни всього за 1 грн, також можливо самостійно проводити зареєстровані платежі з карткового рахунка за допомогою інтернет-банкінгу. Крім того, власники карти можуть отримувати інформацію про рух коштів на картковому рахунку на мобільний телефон і виписки по рахунку у відділенні банку, що підсилює безпеку використання карти – клієнт за допомогою SMS-повідомлення може відстежити будь-який рух коштів по картці та вжити заходів у разі непередбачених ситуацій. Також можливий випуск чипованих карт, які гарантують додаткову безпеку у використанні та обігу коштів.


ДОВІДКА
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку станом на 01.03.2009 року представлена 22 філіями та 151 відділенням в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ