RSS
20 Січень
     
 
Архів
Два кроки до відпочинку! Стартує акція Програми підтримки пенсіонерів Банку «Кредит-Дніпро»

З 1 червня по 15 вересня 2009 року Банк «Кредит-Дніпро» проводить акцію, участь в якій можуть прийняти всі клієнти, що відкрили в цей період пенсійний картковий рахунок або оформили вклад «Пенсійний». Серед учасників акції будуть розіграні 10 путівок на двох на популярні оздоровчі курорти України — Трускавець і Моршин. Акція проходить в рамках Програми підтримки пенсіонерів Банку «Кредит-Дніпро». Розиграш путівок проходитиме кожні три тижні.

Програма підтримки пенсіонерів надає своїм клієнтам також ряд інших переваг. Відкриття пенсійного карткового рахунку Банк «Кредит-Дніпро» здійснює на максимально зручних для пенсіонерів умовах: рахунок відкривається безкоштовно, також безкоштовно видається пластикова картка. На суму залишку на пенсійному картковому рахунку Банк нараховує від 13 до 14 відсотків річних (залежно від регіону). Що дозволяє клієнтам отримувати додаткові кошти, маючи при цьому вільний доступ до своїх грошей.

В рамках Програми підтримки пенсіонерів Банк «Кредит-Дніпро» пропонує також відкриття спеціального вкладу «Пенсійний». Вклад відкривається строком на 3, 6, 9 місяців або 370 днів. Процентна ставка по цьому вкладу складає від 21% до 24%, залежно від обраного терміну договору. Відсотки можна знімати щомісячно. В рамках цього депозиту починати накопичення можна вже з 100 гривень - це мінімальна сума внеску. Також депозит можна поповнювати.

Учасники Програми підтримки пенсіонерів можуть оплачувати комунальні послуги у відділеннях Банку "Кредит-Дніпро" без комісії, а також безкоштовно підключитися і користуватися послугою GSM-банкинга на час проведення акції – з 1 червня по 15 вересня.

Пенсійній програмі Банка «Кредит-Дніпро» цього року виконується 7 років. Всі ці роки «Кредит-Дніпро» є уповноваженою банківською установою Пенсійного фонду і Міністерства праці і соціальної політики України по виплаті пенсій і грошової допомоги. У Дніпропетровському регіоні Банк займає 6 місце по кількості одержувачів пенсій. За цей час клієнтами пенсійних програм Банка стали більше 12 тис. чоловік.


 

Пошук
НОВИНИ