RSS
16 Лютий
     
 
Новини АУБ
VAB Банк залучив понад 3 млн гривень за 2 тижні функціонування карткового продукту «Активні заощадження»

07.04.2009

У середині березня VAB Банк упровадив універсальний картковий продукт «Активні заощадження», який відразу ж гідно оцінили сотні клієнтів. Так, станом на 06.04.2009 р. було залучено понад 3 млн гривень і випущено більше ніж 300 карток.

Основна перевага картки – підвищений відсоток на залишок грошових коштів на картковому рахунку і вільний доступ до грошей.

За словами начальника Департаменту розвитку карткового бізнесу VAB Банку  Наталії Степанової, мати платіжну картку «Активні заощадження» – це насамперед бути впевненим у постійному доступі до своїх заощаджень і отримувати прибутковість, аналогічну депозитним продуктам.

«Працюючи над розробкою можливостей міжнародної платіжної картки «Активні заощадження», ми намагалися врахувати усі побажання клієнтів, – акцентує Наталія Степанова. – Клієнти можуть оплачувати товари і послуги в торгово-сервісній мережі, а також знімати готівку 24 години на добу, 7 днів на тиждень у банкоматах України і за кордоном. Крім того, картку можна вільно поповнювати і знімати з нею готівку в будь-якому відділенні VAB Банку – клієнт не прив'язаний до певного відділення як, наприклад, при відкритті депозитного рахунку». 

Розмір відсоткової ставки залежить від валюти рахунку і фактичного залишку на картковому рахунку. Так, у національній валюті ставка варіює від 14% до 16% річних, у доларах США – від 8% до 10% і в євро – від 7% до 9%. Нарахування відсотків здійснюється на щоденний залишок на рахунку, а їх виплата проводиться щомісячно.

Всі власники картки «Активні заощадження» можуть перераховувати кошти на інші рахунки як фізичних, так і юридичних осіб по всій Україні та безкоштовно поповнювати їх готівковим та безготівковим шляхом. «Активні заощадження» надають клієнту можливість у режимі on-line контролювати свій рахунок за допомогою Інтернет-банкінгу та здійснювати платежі на будь-які рахунки у межах країни лише за 1 грн. Окрім того, власники карти можуть отримувати інформацію про рух коштів на картковому рахунку на мобільний телефон і виписки по рахунку у відділенні банку, а також самостійно проводити зареєстровані платежі з картрахунку за допомогою Інтернет-банкінгу.

Оформити картку можна безкоштовно у будь-якому відділенні VAB Банку, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код. За бажанням клієнта до рахунку можна безкоштовно відкрити додаткову персоніфіковану картку Visa Electron/Maestro або Visa Classic/MasterCard Mass, Visa Gold/MasterCard Gold за пільговими тарифами.

 

ДОВІДКА
 
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку станом на 1.03. 2009 р. представлена 22 філіями та 151 відділеннями в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ