RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
«Райффайзен Лізинг Аваль» пропонує лояльні умови лізингу техніки, що була у використанні

04.03.2009

ТОВ «Райффайзен Лізинг Аваль» пропонує лояльні умови лізингу техніки, що була у використанні — аванс нижче середньоринкового, тривалий термін лізингу, індивідуальний підхід до кожного клієнта й інші переваги.

Як зазначили в компанії, окрім лояльних умов лізингу, клієнт отримує можливість придбати якісну техніку за ринковими цінами: дана техніка дешевша нової, при цьому термін експлуатації її досить невеликий (до двох років).

До того ж уся ця техніка і обладнання були імпортовані в Україну легально, обслуговувалися в офіційних сервісних центрах і застраховані. А значить лізингоодержувач буде врятований від проблем, що виникають у процесі експлуатації «сірої» техніки та обладнання (часткова або повна відсутність гарантії, запасних частин, професійного ремонту та сервісного обслуговування).

За словами генерального директора компанії Петера Оберауера, лізинг техніки та обладнання, що були у використанні, став особливо актуальним в Україні останнім часом. «На даний момент у кожної лізингової компанії є вилучені предмети лізингу, витрати з продажу яких достатньо великі, і лізингодавці зацікавлені у якнайшвидшому їх продажу або повторній передачі в лізинг», — відзначив він.

Сьогодні, коли отримати кредит або скористатися розстрочкою для оновлення виробничих потужностей практично неможливо, одним із небагатьох способів залучення довгострокового фінансування виступає лізинг. Проте, ринок лізингу нової техніки та обладнання, зазначив П.Оберауер, також переживає спад. Операції з лізингу нових активів проводяться переважно з перевіреними лізингоодержувачами, які мають позитивну «лізингову історію». Нові клієнти отримують пропозиції з підвищеними авансами, коротким терміном фінансування; лізингові компанії можуть використовувати й інші способи зменшення своїх ризиків неповернення позик.

За таких умов особливо актуальним останнім часом став лізинг техніки та обладнання, що були у використанні. «Лізингові компанії вживають заходів щодо оптимізації лізингових платежів для позичальників, у яких виникли труднощі з обслуговуванням взятих зобов’язань. Зокрема, пропонують відстрочку платежів по тілу кредиту, «сезонні» графіки погашення тощо. Якщо після цього позичальник як і раніше, не справляється із зобов’язаннями, кредитор вилучає техніку», — говорить П.Оберауер.

ТОВ «Райффайзен Лізинг Аваль» — універсальна лізингова компанія, яка займається фінансуванням юридичних осіб за допомогою надання повного комплексу послуг лізингу. Компанія створена в червні 2006 року як дочірня компанія Райффайзен Банку Аваль (60% статутного капіталу), одного з найбільших банків України, та Райффайзен Лізинг Інтернешнл (40% статутного капіталу), холдингової компанії з головним офісом у Відні.
 
 
  

Пошук
НОВИНИ