RSS
23 Лютий
     
 
Новини АУБ
Понад 4 000 000 грн.: на таку суму за три місяці власники платіжних карток від VAB Банку провели транзакцій в мережі банкоматів «Атмосфера»

10.02.2009

 У жовтні 2008 року VAB Банк приєднався до об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера», надавши можливість своїм клієнтам проводити транзакції за тарифами VAB в банкоматах банків-учасників мережі «АТМоСфера».
Так, за перші три місяці після підключення до мережі банкоматів власники платіжних карток, емітованих VAB Банком, здійснили близько 10 тис. транзакцій на загальну суму більше ніж 4 млн грн.
Об'єднана мережа банкоматів «АТМоСфера» складається із 19 банків-учасників, загальна кількість банкоматів досягає 2076. Тарифи обслуговування в мережі «АТМоСфера» відповідають тарифам обслуговування клієнтів у мережі VAB Банку – картки клієнтів, що обслуговуються за зарплатними проектами, не тарифікуються, з карток інших клієнтівв-фізичних осіб стягується стандартний тариф – 0,9%, мінімум – 1 грн.
За словами начальника Департаменту розвитку карткового бізнесу VAB Банку Наталії Степанової, перевагу співпраці оцінили не лише власники карток, емітованих VAB Банком, але й власники карток банків-учасників об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера», адже банкомати VAB розташовані у зручних для клієнтів місцях і доступні цілодобово.
З жовтня по лютий у банкоматах VAB Банку було здійснено понад 7,5 тис. транзакцій за картками банків-учасників об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера» на загальну суму 3,3 млн грн.

ДОВІДКА
 
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Із жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку представлена 25 філіями та 148 відділеннями в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 січня 2009 року обсяг чистих активів VAB Банку склав 7,7 млрд грн, регулятивний капітал Банку – 925 млн грн.


 

Пошук
НОВИНИ