RSS
23 Лютий
     
 
Новини АУБ
Банк «Хрещатик» провів виплату процентів по облігаціях ВАТ АБ «Бізнес Стандарт»

10.02.2009

ВАТ КБ "Хрещатик", як організатор випуску та платіжний агент облігацій ВАТ АБ "Бізнес Стандарт" провів виплату процентів по облігаціях серії „А” за четвертий період (07.11.2008 р. – 05.02.2009 р.).  Виплату проведено 06 лютого 2009р. своєчасно та в повному обсязі із розрахунку 15,00 % тобто 37,40 грн. на одну облігацію.

Довідка:
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на
 внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже сім років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема останні роки “Ernst&Young”.
Міжнародним рейтинговим агентством Fitch Ratings банку присвоєні такі рейтинги: довгостроковий — на рівні «В-», короткостроковий — «В», індивідуальний — D/E, рейтинг підтримки — 5. Рейтинговим агентством Moody’s підвищено довгострокові рейтинги банку по депозитах у національній валюті та по депозитах в іноземній валюті з В3 до В2, а за національною шкалою підвищено рейтинг з рівня Baa1.ua до A3.ua. Також підтверджено рейтинг фінансової стійкості на рівні Е+ та короткостроковий рейтинг по депозитах — Not-Prime. Прогноз за всіма рейтингами стабільний. Рейтинговим агентством  ТОВ «Кредит-Рейтинг» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг банку на рівні «uaA» і підвищено прогноз до стабільного.
Мережа банку складається зі 163 установ у Києві та інших регіонах України.

 

 

 


 

Пошук
НОВИНИ