RSS
23 Лютий
     
 
Новини АУБ
Срібну монету «Видатні полководці. Чингіз-Хан» можна придбати у Райффайзен Банку Аваль

30.01.2009

Срібну монету «Видатні полководці. Чингіз-Хан» можна придбати у відділеннях Райффайзен Банку Аваль, що є учасниками програми «Монети світу».

За словами головного менеджера по дорогоцінним металам банку Алли ІЩЕНКО, цією монетою розпочинається нова серія, яку Монетний двір Польщі випускатиме спільно з емісійними центрами різних країн. Зокрема, спільно з Національним банком Казахстану та Монетним двором Казахстану у 2008 році викарбувано монету, присвячену видатному полководцю і правителю монголів Чингіз-Хану.

На аверсі цієї монети у центральній частині розміщено позолочене зображення герба Республіки Казахстан, позначення номіналу, зображення воїна на коні, знак Монетного двору Казахстану та рік випуску монети. Вздовж канта надпис: «Національний банк Казахстану» державною мовою Казахстану та англійською — "NATIONAL BANK OF KAZAKHSTAN".

На реверсі монети у центральній частині розміщено зображення Чингіз-Хана верхи на коні в оточенні численного війська, фрагмент картини А.Дузелханова. Уздовж канта надпис англійською "CHINGIZ KHAN", роки життя полководця "1162-1227" та позначення проби і ваги металу, з якого виготовлено монету.

Монету викарбувано зі срібла 925 проби вагою 31,1 г, якість карбування — «пруф», тираж — 13 тис. штук. Номінал монети — 100 тенге Республіки Казахстан.

Монета має сертифікат та упакована у дерев’яний футляр.

Райффайзен Банк Аваль здійснює ексклюзивні поставки в Україну золотих, срібних і платинових монет Монетного двору м. Перт (Австралія), Британського королівського монетного двору, Монетних дворів Нової Зеландії та Андорри.

Банк також є дистриб’ютором монет Польщі, Іспанії, Італії, Фінляндії, Китаю, Сан-Марино, Греції, Франції, Сінгапуру, КНДР, Монголії, Вірменії, Білорусі, Нідерландів, Мальти, Канади, Бермудських та Соломонових Островів, Островів Кука та Піткерн, Ніуе, Камбоджі, Британських Віргінських Островів Острову Мен та Ліберії.

Райффайзен Банк Аваль уклав партнерські угоди на поставку монет провідних монетних дворів світу для декількох українських банків — АКБ «Форум», VAB Банк, ВАТ КБ «Хрещатик» та ін.

Серед монет усесвітньо відомих серій, а також тих, що були викарбувані на честь відомих особистостей та важливих історичних подій, клієнти банку можуть обрати для себе особисто або для рідних та знайомих.

 Більш детальна інформація про асортимент монет у відділеннях Райффайзен Банку Аваль розміщена на корпоративному сайті (www.aval.ua) у розділі: «Приватним особам/Продаж банківських металів/Електронний каталог монет».

Пошук
НОВИНИ