RSS
19 Лютий
     
 
АКБ «Трансбанк» посів 8-е місце в рейтингу банків-партнерів Державної іпотечної установи

Станом на 11.08.2008 року АКБ «Трансбанк» посів восьме місце в рейтингу Державної іпотечної установи (ДІУ) за обсягом рефінансування іпотечних кредитів. Рейтинг ДІУ складався за підсумками співпраці установи з банками-партнерами в I півріччі 2008 р.
Рейтинг ДІУ формувався виходячи з фактичного стану здійснення операцій із рефінансування шляхом набуття прав вимоги за іпотечними кредитами без врахування кредитів рефінансування, наданих банкам під заставу майнових прав за іпотечними кредитами.
Як повідомив Голова Правління АКБ «Трансбанк» Олександр Адлер, за підсумками співпраці з ДІУ в I півріччі 2008 р., банк збільшив обсяг пільгових іпотечних кредитів, виданих за програмою ДІУ, до 40 489 тис. грн., що складає 29,3% в структурі кредитного портфелю фізичних осіб (станом на 01.01.2008 р. – 31 371 тис. грн. або 24,4%)
Всього частка кредитів, виданих за програмою ДІУ, в іпотечному кредитуванні фізичних осіб АКБ «Трансбанк» станом на кінець першого півріччя 2008 року склала 83,7 %. 1 січня 2008 р. ця частка складала 69,2 %.
«Досягнення високих показників, відзначених Державною іпотечною установою, – говорить пан Адлер, – це результат проведення системної роботи по покращенню якості обслуговування іпотечних позичальників і, звичайно ж, хороших умов пільгових іпотечних кредитів за програмою ДІУ».
За словами Олександра Адлера, переваги даної програми в її довготривалості – термін кредитування за нею складає до 30 років. Розмір початкового внеску становить 25% від вартості житла. Банківські послуги при наданні кредиту складають 2,5% одноразової комісії, при цьому будь-які додаткові витрати клієнта протягом терміну кредитування відсутні.
    Більш повну інформацію про нові та існуючі продукти можна отримати на корпоративному сайті банку: www.transbank.ua
Пошук
НОВИНИ