RSS
15 Грудень
     
 
АКБ «Трансбанк» ввів новий депозит «Зручний»

Депозитна лінійка АКБ «Трансбанк» поповнилася вкладом «Зручний», який розроблений для фізичних осіб і діє до 31 серпня. Депозит відкривається на три місяці і дозволяє розмістити гроші в національній валюті під вигідні відсотки. Унікальність депозиту полягає в тому, що кожен подальший місяць розміщення грошових коштів його відсоткова ставка збільшується на 2,5%.
Так, прибутковість депозиту в перший місяць складає 14,5%, в другий – 17%, а в третій місяць – 19,5%. Виплата відсотків проводиться щомісячно. В той самий час, відсоткова ставка при достроковому поверненні вкладу, починаючи з другого місяця дії депозиту, перераховується по ставці, що діє в перший місяць депозиту. Необхідна мінімальна сума для розміщення на вкладі «Зручний» – 1 000 гривень.
За словами Голови Правління Олександра Адлера, АКБ «Трансбанк» постійно удосконалює умови своїх депозитних програм і намагається максимально задовольняти потреби клієнтів. Різноманітні депозитні продукти банку розраховані на будь-які категорії населення – від школяра до пенсіонера. Всі вони є зручними інструментами для управління накопиченнями, збільшення доходів, створення резервів на непередбачені витрати, або ж отримання стабільної надбавки до основного доходу.
Нагадаємо, зараз разом із великим вибором депозитних програм для фізичних осіб, АКБ «Трансбанк» поновив умови і продовжив до 31 серпня дію акції «Літня пропозиція». За новими умовами акції вкладники зможуть розмістити свої кошті на депозиті «Класичний»  терміном на 1, 2 або 3 місяці за відсотковими  ставками, що становлять, відповідно, 15, 16 або 17% річних в національній валюті.

Довідка: За підсумками I-ого півріччя 2008 р. активи АКБ «Трансбанк» склали 1 174,3 млн. грн., зобов'язання – 1 081,2 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 1 075,2 млн. грн. Статутний капітал складає 40 млн. грн. Регулятивний капітал – 110 млн. грн.
Мережа банківського обслуговування нараховує 42 структурних підрозділи в 24 регіонах України. Банк обслуговує більше 54 тисяч рахунків приватних і корпоративних клієнтів.

Пошук
НОВИНИ