RSS
19 Грудень
     
 
НАДРА БАНК – організатор випуску облігацій ТОВ «Провіант»

НАДРА БАНК виступив організатором випуску облігацій ТОВ «Провіант», яке є генеральним дистриб’ютором та експортером згущеного молока, виготовленого ВАТ «Ічнянський молочноконсервний завод». ТОВ «Провіант» випускає п’ятирічні облігації серії «А» в бездокументарній формі на суму 25 млн гривень. Відкрите розміщення облігацій заплановане в період з 4 серпня поточного року до 4 серпня 2009 року. На перший-четвертий купонні періоди дохідність встановлена на рівні 20% річних. Виплата процентного доходу за облігаціями – щоквартально, передбачена річна оферта.
Рейтингове агентство ТОВ «Кредит-Рейтинг» 11 липня 2008 року визначило кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «Провіант» на рівні uaB+ за національною шкалою, прогноз рейтингу – cтабільний.
ТОВ «Провіант» очолює групу «Провіант», до якої належить ряд компаній з виробництва і продажу молочної продукції. Ринками збуту продукції є Україна, Туркменістан, Таджикистан, Киргизстан, Грузія, Молдова, Ізраїль, США.
НАДРА БАНК забезпечує розробку індивідуальної структури і параметрів облігаційної позики, виходячи з потреб клієнта, проводить підготовку і подання документів у ДКЦПФР, організовує розміщення емісії облігацій у повному обсязі, забезпечує організацію та підтримку ринку вторинних котирувань на фондовій біржі, виконує функції платіжного агента.
За період з 2006 – 2008 рр. банком організовано 14 випусків облігацій на загальну суму понад 2 млрд гривень.
Пошук
НОВИНИ