RSS
15 Грудень
     
 
VAB Банк видав «Домотехніці» кредит у 16 мільйонів доларів США

VAB Банк підписав угоду про видачу крупного кредиту ТОВ «Мережа супермаркетів електроніки «Домотехніка» в розмірі 16 мільйонів доларів США строком на 24 місяці.

За словами Ірини Білай, начальника департаменту кредитних операцій VAB Банку, банк планує цього року здійснити ще декілька кредитних проектів для компаній-клієнтів VAB.
 
Коментуючи дану угоду, фінансовий директор ТОВ «Мережа супермаркетів електроніки «Домотехніка» Роман Кібець зазначив, що VAB Банк надав найбільш оптимальний на даний момент кредитний продукт. Отримані кошти будуть направлені на поповнення оборотних коштів компанії.

ДОВІДКА
 
На фінансовому ринку України Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно даним НБУ, входить до групи крупних банків. З жовтня 2006 року входить до універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку представлена 25 філіями і 148 відділеннями в Україні, а також представництвом в   м. Будапешт (Угорщина). У числі акціонерів VAB Банку – крупна міжнародна
компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди).
Станом на 1 липня 2008 року об'єм чистих активів VAB Банку склав 6,7 млрд. грн., регулятивний капітал Банку – 908,6 млн. грн.

 

Пошук
НОВИНИ