RSS
17 Лютий
     
 
Американська Russell Investments вирішила враховувати акції РОДОВІД БАНКу при розрахунку Russell Global Index

Американська компанія Russell Investments оголосила, що при розрахунку Russell Global Index будуть враховуватися акції 16 українських компаній. В тому числі, і акції ВАТ «РОДОВІД БАНК».
За словами головного економіста відділу фондування та відносин з інвесторами управління міжнародного бізнесу ВАТ «РОДОВІД БАНК» Ігоря Єгоренка, Russell Investments є одним з лідерів у формуванні фондових індексів ринку цінних паперів США, і на світовому рівні, покриваючи  Russell Global Index більш ніж 60 країн світу та приблизно 10 тисяч компаній-лідерів. «Включення акцій 16 вітчизняних компаній до свого глобального індексу, в тому числі і РОДОВІД БАНКу, дозволяє припустити, що світовий пул інвесторів позитивно оцінює стан та перспективи розвитку українського фондового ринку та компаній. Що ж стосується включення акцій РОДОВІД БАНКу до розрахунку Russell Global Index, то ця подія є одним з результатів продуктивної роботи банку в цілому та свідчить про високу зацікавленість інвесторів та аналітичних агентств, а також визнання нашої компанії як потужного гравця на фінансовому ринку України», - відзначив Ігор Єгоренко.
За думкою експерта, включення РОДОВІД БАНКу до розрахунку Russell Global Index дозволить розширити базу потенційних інвесторів, а також повисити рівень обізнаності про діяльність РОДОВІД БАНКу та результатах його роботи в цілому. «Ми очікуємо, що інвестори позитивно оцінять стабільно зростаючі фінансові показники банку, підтримуючи ріст котировок наших акцій у найближчому майбутньому», - вважає Ігор Єгоренко.

 

Пошук
НОВИНИ