RSS
23 Лютий
     
 
Компанія VAB Лізинг підвела підсумки роботи за 1-е півріччя 2008 р.

 VAB Лізинг підвела підсумки роботи за перше півріччя 2008 року.  Сума укладених договорів лізингу склала більше 450 млн. гривень, а кількість укладених договорів вже перевищила 1000.
«У першому півріччі 2008 року, було відкрито ще 2 нових регіональних офіси у Дніпропетровську та Львові, що дозволило нам якісніше та оперативніше оформляти операції у даних регіонах. Наша регіональна мережа представлена вже в 7 найбільших регіонах України. Також, був збільшений статутний фонд до 35,35 млн. гривень і на сьогодні це один з найбільших статутних фондів серед недержавних лізингових компаній в Україні», - говорить Генеральний директор VAB Лізинг Людмила Золотарьова.
Активна пропозиція експрес програм клієнтам з придбання в лізинг транспорту, таких як «Експрес Лізинг» та «Швидкий Лізинг», дозволили скоротити час проходження проекту та збільшити частку даних продуктів у лізинговому портфелі. Були запущені сервісні програми з підтримки в дорозі для вантажних автомобілів «Допомога – 24/7» і «АВТО Леді», остання програма розрахована для жінок - користувачів авто. Такі програми є новинками для споживачів лізингових послуг в Україні. «Це новий рівень обслуговування і рішення питань, що виникають у наших клієнтів у дорозі. VAB Лізинг продовжує динамічно та успішно розвиватися і розробляє нові зручні й прості для споживачів лізингові програми», - зазначила Людмила Золотарьова.
ДОВІДКА:
VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. З жовтня 2006 року компанія входить до складу першої в Україні універсальної фінансової групи VAB Group.
VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування і комерційної нерухомості юридичним і фізичним особам.
Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.
Пошук
НОВИНИ