RSS
17 Лютий
     
 
Золото подешевшало після того, як ціни по угодах досягли 950 доларів/унція

Золото на товарній біржі Нью-Йорка (COMEX) 3 липня подешевшало. Тройська унція золота стала дешевшою на 12,9 долара (-1,4%), а офіційна ціна активного фьючерса (серпень) опустилась до найнижчого значення за три дні  та склала 933,6 долара/унція.

Вперше за три дні ціни на золото знизились після того, як в ході торгів 3 липня котирування активного контракту вперше за два з половиною місяці досягли значення 950 доларів/унція. Найвищі з середини квітня ціни за угодами із золотом були обумовлені збереженням протягом більшої частини дня дешевого долара та рекордними цінами на нафту, що перевищили цінові відмітки 145 и 146 доларів/баррель. Однак до кінця дня ситуація на ринках змінилась, і ціни на золото знизились з причини проведення технічних продажів та фіксації прибутку.

Після того, як 3 липня керівництво ЄЦБ прийняло рішення про підвищення базової облікової ставки по євро з 4% до 4,25%, як цього і очікував ринок, долар помітно укріпив свої позиції. Не дивлячись на нові офіційні дані про збереження в США серйозних проблем на ринку праці та високий рівень безробіття в країні, долар за результатами дня подорожчав відносно євро та інших валют, внаслідок чого інтерес до купівлі золотих зливків послабшав. Продажі золота були технічно обумовлені тим, що за два попередні дні золото на COMEX подорожчало на 18,2 долара/унція, або на 2%, в результаті чого утворилась непогана премія для фіксації прибутку.

 Зниженню 3 липня цін на золото також сприяло дострокове закінчення торгового тижня на COMEX. Нагадаємо, що 4 липня біржа не торгує у зв’язку з неробочим днем в США, де святкують День незалежності. Найближчі торги по золоту на COMEX відбудуться 7 липня.

 

 

Пошук
НОВИНИ