RSS
19 Лютий
     
 
Закарпатська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль підвела підсумки «Весняної акції»

Закарпатська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль підвела підсумки «Весняної акції», що проводилася серед вкладників — фізичних осіб із 20 лютого по 30 квітня 2008 року.

Як повідомили у обласній дирекції, учасниками акції стали вкладники, які розмістили депозит на суму від 10 тис. грн. (або еквівалент у доларах США чи євро) в одному з відділень Райффайзен Банку Аваль в Закарпатської області.

Серед учасників акції, а ними стали понад 520 вкладників, було проведено розиграш 40 цінних призів, серед яких були й мікрохвильові печі, пилососи, DVD-програвачі, електрочайники, праски та інша побутова техніка.

Переможцями акції стали клієнти шістнадцяти відділень Закарпатської ОД Райффайзен Банку Аваль. Це вкладники — клієнти банку з усіх куточків Закарпаття — Виноградівського, Берегівського, Свалявського, Рахівського, Великоберезнянського, Хустського, Іршавського, Мукачівського, Міжгірського відділень банку, а також відділень Райффайзен Банку Аваль в містах Ужгороді, Чопі та Мукачевому.

Райффайзен Банк Аваль є одним із лідерів серед українських банків за обсягом залучених коштів населення. На сьогодні банк пропонує фізичним особам депозитні рахунки у гривнях, доларах США і євро на термін 3 і 6 місяців, а також 1 рік плюс один день. Умовами договору може бути передбачено виплату відсотків наприкінці терміну депозиту або щомісяця, приєднання нарахованих відсотків до суми вкладу, можливість дострокового зняття частини вкладу без розірвання договору, можливість поповнення чи пролонгації вкладу.

 Більш детальну інформацію про умови розміщення коштів приватних осіб на депозитних рахунках у Райффайзен Банку Аваль розміщено на корпоративному сайті банку (www.aval.ua) у розділі «Приватним особам/Депозитні та поточні рахунки/Депозитні рахунки».
 
 
  

Пошук
НОВИНИ