RSS
19 Лютий
     
 
В АУБ відбулась зустріч з радником Президента Латвії

В Асоціації українських банків відбулась зустріч з радником Президента Латвії з економічних питань Зане Зейботе, другим секретарем Міністерства закордонних справ Латвії Дагнією Лаце-Ате, представником Латвійської агенції з інвестицій та розвитку Сандою Яунземи та другим секретарем Посольства Латвійської Республіки в Україні Лівією Біркхане. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Віце-президент Асоціації Микола Лутак та радник Президента АУБ Юрій Рибалко.

Зустріч проведено на прохання Посольства Латвійської Республіки в Україні у зв”язку із підготовкою на 25-27 червня державного візиту в Україну Президента Латвійської Республіки Валдіса Затлерса.

Під час зустрічі сторони домовились, що в рамках візиту до України Президента Латвійської Республіки 26 червня в Асоціації українських банків відбудеться зустріч представників латвійської та української банківськіх спільнот. На ній планується обговорити питання поглиблення співпраці між українською та латвійською сторонами.

Сторони також обговорили стан та перспективи розвитку банківських систем обох країн, поділилися своїм баченням та досвідом, обговорили поточну економічну ситуацію в Україні та Латвії тощо.

Позитивно оцінивши результати зустрічі, її учасники висловилися за необхідність поглиблення співпраці.

Пошук
НОВИНИ