RSS
19 Лютий
     
 
НАДРА БАНК емітував понад 7 мільйонів платіжних карток

НАДРА БАНК, один із найбільших емітентів, у травні поточного року випустив
7-мільйонну міжнародну платіжну картку. Лише з початку цього року обсяг емітованих карток зріс на 500 тис. штук.
За даними Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем «ЄMA», НАДРА БАНК займає друге місце серед найбільших банків-емітентів карток і охоплює близько 13% вітчизняного ринку. Банк є принциповим членом двох великих міжнародних систем MasterCard і VISA, а також агентом з поширення карток компанії American Express.
НАДРА БАНК розробив для клієнтів унікальні комплексні продукти, де платіжна картка є зручним інструментом доступу до всіх їхніх рахунків. У рамках Пакета послуг «Ласкаво просимо!» за допомогою платіжної картки у відділеннях і банкоматах банку завжди можна скористатися послугою переказу коштів між рахунками: з поточного на накопичувальний і навпаки. Власники кредитних карток НАДРА БАНКУ мають можливість користуватися безвідсотковим кредитом терміном до 45 днів при здійсненні безготівкових розрахунків з картками (покупки в магазинах, оплата послуг і т. д).
У НАДРА БАНКУ кожний клієнт може обрати собі картку за бажанням і статусом: від дебетної електронної чи класичної до «золотої» чи «платинової».
Зручність доступу клієнтів до своїх коштів забезпечує мережа банкоматів та інформаційно-платіжних терміналів НАДРА БАНКУ, яка динамічно розвивається. За допомогою платіжної картки, крім зняття готівки, можна оплатити послуги мобільних операторів, IP-телефонії та Інтернет-провайдерів, змінити свій ПІН-код, отримати міні-виписку (звіт про п’ять останніх операцій) та інформацію про залишок на картковому рахунку, переказати в online-режимі кошти з однієї платіжної картки на іншу, погасити кредит. Послуга доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Пошук
НОВИНИ