RSS
19 Лютий
     
 
БМ Банк почав надавати кредити фізичним особам у швейцарських франках. Ставки знаходяться у межах 8,99% - 10,49% в залежності від виду кредиту

Віталій Ломакович, Голова Правління БМ Банку: «Мені приємно відзначити, що в непростих умовах, що склались на українському банківському ринку в останній час, БМ Банк продовжує повноцінно кредитувати як фізичних, так і юридичних осіб. Ми регулярно розширюємо свою продуктову лінійку, проводимо акції, розробляємо спеціальні пропозиції для того, щоб наші клієнти мали можливість скористатися фінансовою послугою, яка найбільше повно та оптимально відповідає їхнім потребам.

 Суттєво більш низькі ставки по кредитах у швейцарських франках (у порівнянні з аналогічними - у гривні та доларі США) роблять їх привабливими, незважаючи на деякі коливання курсу  долар/швейцарський франк».

ТОВ «БМ Банк» (Ліцензія №223 від 03.02.2006) є українською дочірньою структурою одного з найбільших російських банків - Банку Москви. За станом на 1 травня 2008 року активи БМ Банку склали 1,7 млрд. грн., кредитний портфель – 1,2 млрд. грн., зобов'язання – 1,34 млрд. грн., у тому числі кошту юридичних осіб – 621 млн. грн., кошту фізичних осіб – 131 млн. грн. У даний момент в Україні працюють 24 відділення БМ Банку, до кінця 2008 р. їх кількість збільшиться до  58.

 

Пошук
НОВИНИ