RSS
16 Жовтень
     
 
Райффайзен Банк Аваль названо найкращим роботодавцем серед банків України

 Райффайзен Банк Аваль названо найкращим роботодавцем серед банків України за результатами дослідження компанії GfK Ukraine на замовлення журналу «Кореспондент». Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю із посиланням на журнал «Кореспондент» від 3 листопада 2007 року.

Як зазначається у редакційній статті, Райффайзен Банк Аваль став «яскравим лідером», оскільки саме він «як ідеальний роботодавець» отримав майже вдвічі більше голосів, аніж два інших українських банки, що розділили між собою друге місце у межах галузевого рейтингу.

Крім того, за результатами проведеного дослідження Райффайзен Банк Аваль увійшов до трійки найкращих загального рейтингу компаній-роботодавців країни — банк посів третє місце, на другому — МТС, першому — Київстар.

Рейтинг складено компанією GfK Ukraine на замовлення журналу «Кореспондент» вдруге, перше дослідження було проведено в 2006 році — тоді Райффайзен Банк Аваль посів друге місце у межах галузевого рейтингу.

До рейтингу увійшли роботодавці в тих галузях економіки, що розвиваються найдинамічніше. За інформацією журналу «Кореспондент», для отримання даних GfK Ukraine провела телефонне опитування експертів, котрі відповідають за управління персоналом у 500 крупних компаніях — банках, страхових компаніях, роздрібній торгівлі, FMCG (харчова та тютюнова промисловість, виробництво парфумерії та косметики) та компаніях, що працюють в галузі зв’язку. За результатами було складено два рейтинги: рейтинг компаній-роботодавців у межах кожного з секторів економіки та загальний рейтинг компаній-роботодавців.

«Дане дослідження дає інформацію про репутацію компанії як роботодавця, оскільки аналізує погляд на неї ззовні, а не з середини», — зазначає «Кореспондент».

«Кореспондент» — щотижневий журнал видавничого дому KP Media, заснований у березні 2002 року. Орієнтований на широку читацьку аудиторію, надаючи унікальну можливість дізнатися про найважливіші події в країні та світі за тиждень, а також містить чимало корисної інформації з різних сфер життя.
 
 
  

Пошук
НОВИНИ