RSS
16 Жовтень
     
 
VAB Re – більше 21 млн. грн. премії за 9 місяців 2007 року

Перестрахова компанія VAB Re за 9 місяців роботи в 2007 році підписала більше 21 млн. грн. премії. Це більш ніж у 1,5 рази перевищує аналогічний показник минулого року, - повідомила 6 листопада Голова Правління ПК VAB Re Алла ВОЛОШИНА.

Всього за цей час було підписано 1299 договори перестрахування. Основні збори – 69% надходжень припали на облігаторне перестрахування. Виплати VAB Re за 9 місяців 2007 р. склали 13 млн. грн проти 4,3 років раніше (зростання більш ніж в 3 рази). Найбільші виплати були здійснені по перестраховці вантажів, будівельно-монтажних ризиків і за договорами АВТОКАСКО.

«Ми упевнені, що грамотна андеррайтингова політика та чітка система управління виплатами у компанії – це та основна частина бізнесу, за якою партнери судять про решту всієї роботи перестраховика. Тому побудувавши і упровадивши дієві бізнес-процесси, VAB Re може забезпечувати і надавати якісну перестраховку і врегулювання збитків. Сьогодні ми можемо не тільки надавати перестрахові послуги нашим партнерам, але і говорити про підвищення ефективності взаємодії з нашими партнерами-страховиками по прямому страхуванню, зосередившись на досягненні загальної мети», – упевнена Алла ВОЛОШИНА, Голова Правління ПК VAB Re.

Пошук
НОВИНИ