RSS
15 Грудень
     
 
Райффайзен Банк Аваль пропонує срібну монету з рухомим елементом «50-річчя запуску першого штучного супутника Землі»

Райффайзен Банк Аваль почав продаж срібної монети з елементом, що обертається, — «50-річчя запуску першого штучного супутника Землі». Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю із посиланням на головного менеджера з дорогоцінних металів банку Аллу ІЩЕНКО.

За словами А.ІЩЕНКО, цю монету, викарбувану Королівським монетним двором Австралії, можна придбати у відділеннях банку, що є учасниками програми «Монети світу».

Монету виготовлено зі срібла 999,9 проби вагою 31,1 г (1 тройська унція); номінал — 1 долар Островів Кука, тираж — 25 тис. штук. Якість карбування — пруф із кольоровим фотодруком на поверхні

Випуск цієї монети присвячено 50-річчю запуску першого штучного супутника Землі, здійсненого Радянським Союзом — першою космічною державою.

Ювілей початку знайомства людини з міжпланетним простором австралійські майстри святкують у космічному дусі — «запуском» нової серії, що складатиметься з п’яти тематичних монет. Ця — перша, з першим супутником на срібній орбіті. Супутник по-справжньому обертається навколо латунної земної кулі у центрі монети. Є ще одне нововведення: срібну частину вкрито спеціальною речовиною, що запобігає окисленню металу. Тож нову монету можна тримати у руках (вона без капсули) і власноруч обертати супутник навколо Землі.

Ця, безперечно, одна із найцікавіших монет останнього часу розміщується у футлярі еліптичної форми, що пасує їй якнайкраще.

Райффайзен Банк Аваль здійснює ексклюзивні поставки до України золотих, срібних і платинових монет Монетного двору м. Перт (Австралія), Британського королівського монетного двору, Монетного двору Нової Зеландії.

Банк також є дистриб’ютором пам’ятних монет України, сувенірної та супутньої продукції НБУ по всій території країни, а також монет Національного монетного двору Греції, Королівського монетного двору Іспанії, Монетного двору Польщі, Королівського монетного двору Австралії, Народного банку Китаю, Монетних дворів Франції, Німеччини, Фінляндії і Сінгапуру.

Серед монет усесвітньо відомих серій, а також тих, що були викарбувані на честь відомих особистостей та важливих історичних подій, клієнт банку зможе обрати для себе особисто або у подарунок для рідних та знайомих.

 Більш детальна інформація про асортимент монет, пропонованих Райффайзен Банком Аваль розміщена на корпоративному сайті банку у розділі: «Приватним особам/Продаж банківських металів/Електронний каталог монет».

Пошук
НОВИНИ